Milletvekilinden öğretmen maaşının, çaycıdan düşük olmasına tepki! Milletvekilinden öğretmen maaşının, çaycıdan düşük olmasına tepki!

Mersin'in Mut İlçesine atanan Kaymakam İhsan Ayrancı görevine başladı.

Mut Kaymakamı Batuhan Bingöl'ün, 6 Şubat'ta Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası Osmaniye'de görevlendirilmesi ve sonrasında Bitlis'in Ahlat ilçesine atamasının yapılmasının ardından, Mut Kaymakam Vekili olarak İhsan Ayrancı görevlendirildi. Görevine başlayan Ayrancı, ilçeye kaynakların gelmesi için doğru projeler ile doğru yerlere başvurarak elinden geldiğince çalışacağını kaydetti.

 WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Kaymakam Ayrancı, "İnsanlar her şeyden önemli. Burada insanlar naif, nazik, nezaketli, iyi niyetli. Bizim görevimiz esenlik, güvenlik ve refah. Bir sonraki aşamada kişilerin gelir düzeyini ve sonra da sosyo-kültürel entelektüel birikimlerini arttırmak. Ben Mut'a geldiğim için mutluyum. Mut güzel yer. İnşallah Mutlular da benden mutlu olur" dedi.

Adaklı Kaymakamı Ahmet Tan, görevine başladı

Adaklı Kaymakamı olarak atanan Ahmet Tan, görevine başladı.

Kaymakam Burak Bozkurt Gürses'in Adıyaman Vali Yardımcılığına atanmasının ardından ilçeye Ahmet Tan atandı.

Göreve başlayan Kaymakam Tan, görevinin hayırlar getirmesini diledi.

Aksaray Sultanhanı'na yeni kaymakam atandı

Aksaray'ın Sultanhanı ilçesine İçişleri Bakanlığı kararıyla atanan yeni kaymakam Serkan Ala görevine başladı.Serkan Ala Sultanhanı Hükümet Konağı önünde kurum amirleri ve yetkililerce karşılandı. 1993 Ağrı Patnos doğumlu olan Ala, Nevşehir Vali yardımcılığı görevindeyken İçişleri Bakanlığınca Afyonkarahisar ili İhsaniye Kaymakam Vekili olarak atanmıştı. İhsaniye Kaymakamlığı görevindeyken İçişleri Bakanlığı kararı ile Aksaray ili Sultanhanı İlçe Kaymakamlığı görevine atanan Kaymakam Ala, daire müdür ve personelle bir araya gelerek ilçe ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Ardahan Çıldır Kaymakamı İpek görevine başladı

 WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ
 

Çıldır Kaymakamı Muhammet Enes İpek Adıyaman'daki görevini tamamlayarak Çıldır'a döndü.

Kaymakam M.Enes İpek depremden en çok etkilenen illerden biri olan Adıyaman'da görevini tamamladı ve Çıldır'da yeniden göreve başladı.

Hakkari Derecik Kaymakamı Işık göreve başladı

Hakkari'nin Derecik ilçesine atanan Kaymakam Abdülkadir Işık görevine başladı.Hakkari'nin Derecik ilçesine atanan Kaymakam Abdülkadir Işık görevine başladı.Derecik Belediye Başkanı Ekrem Çetinkaya ve ilçe heyeti tarafından karşılanan Kaymakam Abdulkadir Işık, daha sonra makamına geçti. Başkan Çetinkaya ve diğer ilgililerden ilçe hakkında bilgiler alan Kaymakam Abdulkadir Işık, daha önce Kastamonu'nun Küre ilçesinde görev yapıyordu.

İHA