ANTALYA'da 9 Ekim 2021 tarihinde İl Sağlık Müdürü olarak atanan Opr. Dr. İsmail Başıbüyük görevden alındı. Yerine ise Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Oğuz Karahan atandı.

   WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Sağlık Bakanlığı'nca 9 Ekim 2021 tarihinde Şırnak Sağlık İl Müdürlüğü görevinden Antalya İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Opr. Dr. İsmail Başıbüyük, sürpriz bir şekilde görevden alındı. Antalya İl Sağlık Müdürü olarak yaklaşık 1 yıl 7 ay görev yapan Opr. Dr. İsmail Başıbüyük'ün yerine ise geçen yıl temmuz ayından itibaren Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi olarak görev yapan Doç. Dr. Oğuz Karahan getirildi.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümünde öğretim üyeliği ve başkanlık görevleri yapan Doç. Dr. Oğuz Karahan, geçen yıl temmuz ayında rektörlükçe muvafakatnamesinin imzalanması ve Sağlık Bakanlığı'nın onayıyla Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekimi olarak görevlendirilmişti. Yaklaşık 10 aylık başhekimlik görevinin ardından atama kararı nedeniyle sabah saatlerinde personelle vedalaşan Doç. Dr. Karahan, Antalya İl Sağlık Müdürlüğü'ndeki yeni görevine başladı.

İşçilere yapılan zam sonrası memurlar da maaş reformu bekliyor İşçilere yapılan zam sonrası memurlar da maaş reformu bekliyor

DHA