Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Değişti! Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Değişti!

Paylaşımlarıyla adeta sıkı bir siyaset yapan İsaoğlu’nun, geçtiğimiz yıl oy verdiğini söylediği İYİ Parti’ye  ve altılı masaya verip veriştirdiği görüldü

Bilindiği üzere ülkemizde devlet memurların siyasi partiye üye olması ve siyaset yapması yasak. Memurların sosyal medya hesaplarında siyasetten uzak paylaşımlar yaptığı da bilinen bir gerçek. Ancak İzmit Ulugazi İlkokulu Müdür Yardımcısı N. İ., devlet memurluğundan uzak ve siyasetle içli dışlı paylaşımlarıyla adeta şov yapıyor.

“BU MASADAN HİÇBİR ŞEY ÇIKMAZ”

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Geçtiğimiz yıl İYİ Parti’yi desteklediğini bile açık açık paylaşan İsaoğlu şu günlerde altılı masayı yerden yere vurmakla meşgul. Başta oy verdiğini söylediği İYİ Parti olmak üzere altılı masayı zehir zemberek eleştiren İsaoğlu’nun paylaşımlarında “Meral hanıma geçen seçim ailece oy vermiştim oyuma yazık etti. Yolları yolumuz değildir”, “Bu masadan hiçbir şey çıkmaz. İyi ki erkenden gördüm. Bunlara oy yok. Dostlara duyurulur”, “Güven çarşıda pazarda satılıp alınacak bir şey değil. Altılı masa size güvenim kalmadı. Kısa dönem de zayıf ihtimalde olsa kazansanız 2, 3 yıl içinde kaybetmeye hazırlanın. Tarihin tozlu raflar sizi bekliyor” ifadeleri yer alıyor. İsaoğlu’nun siyaset arenasında yer almasını gerektiren bu paylaşımları çevresini de hayrete düşürüyor.

Merve Dişli/ kocaelibarisgazetesi.com