Samsun Staj ve Çıraklık Mağdurları Platformu üyeleri, basın açıklamasın öncesinde Ankara’daki Büyük Birlik Partisi Genel Merkezi'nde Genel Başkan Yardımcısı Mahir Alay'a ziyarette bulundu. Alay'la görüşen staj ve çıraklık mağdurları yaşadıkları sorunları anlatarak sorunun bir an önce çözülmesini talep etti.

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Staj mağdurları, ücretli öğretmenler, fahri Kuran kursu hocaları, kamudaki şefler dikkat! Mustafa Destici'den önemli açı Staj mağdurları, ücretli öğretmenler, fahri Kuran kursu hocaları, kamudaki şefler dikkat! Mustafa Destici'den önemli açı

Mahir Alay, staj ve çıraklık mağdurlarının sorunlarından haberdar olduklarını ve haklı taleplerinin karşılanması konusunda söz verdiklerini ve bu sözlerinin arkasında durduklarını söyledi. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin toplumumuzun tüm kesimlerinden BBP’ye iletilen makul talepleri her platforma dile getirdiğini aktaran Alay, Destici’nin, daha önceki sorunların çözümünde olduğu gibi, staj ve çıraklık mağdurlarının sorununun çözümü noktasında da Türkiye Büyük Millet Meclisi ve hükümet nezdinde konunun takipçisi olduğunu, tıpkı EYT, 3600 ek gösterge ve benzer konularda olduğu gibi bu konuda da olumlu sonuçlar elde edilmesini ümit ettiğini, parti olarak sadece seçim sürecinde değil her daim milletimizin sorunlarının çözümüne katkı sunduklarını söyledi.
meydanet