Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Bekir Yümnü ile Çorum İl Müdürü Yahya Çoban görevden alındı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda açık bulunan Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Emrah Aytekin, Uluslararası İşgücü Genel Müdür Yardımcılığına Metehan Özcan, iş başmüfettişliklerine de Zeynep Akyürek Orman, Gözde Begüm Akyol ve Safa Kızıl atandı.

Sosyal Güvenlik Kurumu'nda açık bulunan başkan yardımcılığı ve yönetim kurulu üyeliğine Oğuzhan Tekin, Adli Tıp Kurumu Altıncı Adli Tıp İhtisas Kurulu Adli Tıp Üyeliğine de Uzman Doktor Gamze Baş'ın ataması yapıldı.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömer Albayrak, Balıkesir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sadullah Özel ile Giresun Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Cengiz Varol ve Burdur İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah Kılıç görevden alındı.

İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömür Özdil, Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Ağrı Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Emin Oral Bülbüloğlu, Balıkesir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Kadir Kandemir atandı.

Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Hikmet Şişecioğlu, Erzurum Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Faruk Çelik, Manisa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Melih Melik Kara, Çorum Çevre, Şehircilik İl Müdürlüğüne ise Cemal İbrahim Yalçın'ın atamaları gerçekleştirildi.

Milli Eğitim Bakanlığı Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğüne de Miraç Sünnetçi getirildi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nda açık bulunan müfettişliğe ise Murat Yıldız atandı.

KAMUBİZ.COM İnstagram KANALI İÇİN TIKLAYINIZ

ATAMA KARARLARI

Cumurbaşkanlığından:
Karar: 2023/25

Adli Tıp Kurumu Altıncı Adli Tıp İhtisas Kurulu Adli Tıp Üyeliğine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Uzm. Dr. Gamze BAŞ atanmıştır.
13 Ocak 2023

Cumhurbaşkanlığından:
Karar: 2023/26
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Bekir YÜMNÜ, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci maddesi gereğince görevden alınmıştır. 

Cumhurbaşkanlığından:
Karar: 2023/27
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çorum İl Müdürü Yahya ÇOBAN, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci maddesi gereğince görevden alınmıştır.

13 Ocak 2023

Cumhurbaşkanlığından:
Karar: 2023/28
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında açık bulunan Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Emrah AYTEKİN atanmıştır.
13 Ocak 2023

Cumhurbaşkanlığından:
Karar: 2023/29
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında açık bulunan Uluslararası İşgücü Genel Müdür Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Metehan ÖZCAN atanmıştır.

Cumhurbaşkanlığından:
Karar: 2023/30
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında açık bulunan İş Başmüfettişliklerine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince îş Müfettişleri Zeynep AKYÜREK ORMAN, Gözde Begüm AKYOL ve Safa KIZIL atanmıştır.
13 Ocak 2023

Cumhurbaşkanlığından:
Karar: 2023/31
Sosyal Güvenlik Kurumunda açık bulunan Başkan Yardımcılığına ve Yönetim Kurulu Üyeliğine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri ile 4 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 408 inci maddesi gereğince Oğuzhan TEKİN atanmıştır.
13 Ocak 2023

Cumhurbaşkanlığından:
Karar: 2023/32
3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Çevre, Şehircilik ve îklim Değişikliği Bakanlığı;
-    İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömer ALBAYRAK,
-    Balıkesir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sadullah ÖZEL,
-    Giresun Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Cengiz VAROL,
görevden alınmış,
-    İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömür ÖZDİL,
-    Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Ağrı Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Emin Oral BÜLBÜLOĞLU,
-    Balıkesir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Kadir KANDEMİR,
-    Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Hikmet ŞÎŞECİOGLU,

-    Erzurum Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Faruk ÇELİK,
-    Manisa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Melih Melik KARA,
-    Çorum Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Cemal İbrahim YALÇIN, atanmıştır.
13 Ocak 2023

Cumhurbaşkanlığından:
Karar: 2023/33
Kültür ve Turizm Bakanlığı Burdur İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah KILIÇ, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci maddesi gereğince görevden alınmıştır.

Cumhurbaşkanlığından:
Karar: 2023/34
Milli Eğitim Bakanlığı;
-    Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN,
-    Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Miraç SÜNNETÇİ,
3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince atanmıştır.
13 Ocak 2023

Cumhurbaşkanlığından:
Karar: 2023/35
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığında açık bulunan Müfettişliğe, 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin ek 35 inci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Murat YILDIZ atanmıştır.
13 Ocak 2023

Yıpranma payı ile emekli olunabilecek meslekler hangileri? Yıpranma payı ile emekli olunabilecek meslekler hangileri?

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ