Ahmet Atmaca, milli eğitim müdürü olarak atandı

Muğla Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak kim atandı?

EĞİTİM 01.09.2022, 22:29 Editör
Ahmet Atmaca, milli eğitim müdürü olarak atandı

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. AHMET ATMACA'NIN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

Değerli Meslektaşlarım, Öğretmenlerim, Kıymetli Velilerimiz ve Öğrencilerimiz,

31.08.2022 itibariyle Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başladım.  Fethiye'nin eğitimine, geleceğimizin mimarı olan çocuklarımıza ve gençlerimize daha iyi bir gelecek hazırlamak adına bu göreve layık olmak için çalışacağım. Fethiyemiz için eğitime dair sözü, fikri, projesi olan herkese gönlümüzün de makamımızın da kapısı açık olacaktır. Yolumuz ilim, irfan yolu, dilimiz sevgi dilidir.

Sayılı turizm kentleri arasında yer alan kültürü, tarihi, doğal güzellikleri ile ayrı bir öneme sahip Fethiye'nin eğitim alanında örnek teşkil edecek bir yere ulaşması için şube müdürlerimiz, okul müdürlerimiz ve en önemlisi geleceğimizin mimarları öğretmenlerimizle birlikte çocuklarımıza en güzel eğitim ortamlarını hazırlamanın gayreti içinde olacağız. Bakanlığımızın belirlediği politikalar çerçevesinde ilçemizde de eğitimin niteliği ve içeriğini yüceltecek olan bu çalışmaları gerçekleştirirken en başta velilerimizin, okullarımızın, sivil toplum kuruluşlarımızın ve eğitim camiamızın bizlere gereken desteği sağlayacağına yürekten inanıyorum.

İş ve gönül birliği içinde ilçemizi her alanda başarıya taşıma, eğitimin niteliğini artırma amacında olup, paylaşımcı bir anlayışla bugüne kadar yapılmış olan güzel ve kalıcı çalışmaları daha da geliştirebilmek, bu çalışmalara yenilerini de ekleyebilmek için ekip ruhuyla çok daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum. 

Bu güzel duygu ve düşünceler çerçevesinde başta öğrencilerimiz, öğretmen ve yönetici arkadaşlarımız olmak üzere Fethiyemiz için almış olduğumuz bu kıymetli ve önemli vazifenin hayırlı olmasını diliyorum.

Ahmet ATMACA

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)
23
parçalı az bulutlu