Ali Yalçın'dan şube müdürleri, müfettiş ve şefleri ilgilendiren açıklama

Eğitim Bir Sen Genel Başkanı Ali Yalçın'ın sosyal medya üzerinden Şube müdürü, araştırmacı, müfettiş ve şefler hakkında şu açıklamalarda bulundu:

EĞİTİM 08.01.2023, 10:20 Editör
Ali Yalçın'dan şube müdürleri, müfettiş ve şefleri ilgilendiren açıklama

Şube Müdürlerinin Haklı İsyanı Görülmeli ve Gereği Yapılmalıdır

- Şube müdürü, araştırmacı, müfettiş yardımcısı ve şef arkadaşlarımızın taşıdıkları sorumluluk ve yetki ile uyumlu olmayan ücretleri ve diğer ekonomik hakları acilen iyileştirilmelidir.

KAMUBİZ.COM İnstagram KANALI İÇİN TIKLAYINIZ

- Uzman ve Başöğretmenlikte, öğretmen oldukları halde kapsam dışında bırakılan Araştırmacı,Şube Müdürü,İlçe Müdürü, İl Müdür Yardımcısı ve İl Müdürü gibi pozisyonlarda çalışan yöneticilerin  bu hakkı kullanamaması mağduriyet oluşturmaktadır.

- Şube Müdürü ve Araştırmacı kadrosuna çekilen yetişmiş personelin bin bir emekle elde ettikleri makamları bırakarak, ‘Yönetici Atama Yönetmeliği’nde istekleri dahilinde okul yöneticisi olabilme hakkı talep etmeleri yaşadıkları sorunun büyüklüğünü göstermektedir.

- Bürokrasinin kilit taşı, çelik çekirdeği konumunda bulunan ve kurumlardaki yükü omuzlayan bu arkadaşlarımızın küstürülmesinin oluşturduğu sosyal maliyet, durumlarının iyileştirilmesi için gerekli meblağdan daha maliyetlidir. Bu durum sürdürülemez.Bir an önce gereği yapılmalıdır.
 

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (39)
EDEP YAHU EDEP SEN NE KADAR PİŞKİN VE ZAVALLISIN ALLAHTAN KORK ALLAHTAN.ALLAH SİZİ NASIL BİLİRSE ÖYLE YAPSIN YHS OLARAK SİZE HEP HAYIR DUA OKUDUK OKUMAYA DEVAM.............. 3 hafta önce
ALİ BEY SORUYORUM TAŞERONA VAR,KIZILAYCIYA VAR,EYT YE VAR,MÜBAŞİRE VAR.SINAV KAZANAN 2351 VHKİYE YOK.YHS NA YOK.BU ZULMÜ ALLAH KABUL EDERSE SİZİ ALLAHA HAVALE EDİYORUZ..
yhs 3 hafta önce
yhs yine her zamanki gibi yalan olduuu
Kral 3 hafta önce
Helal sana başkan öğretmenlerin memurların işini çözdün sıra seflerde şube mudurlerinde. Yürü be başkan kim tutar seni.( Sn Ali Yalçın ile ilgili haberleri okuyus tarzım bu) he he sensin baskan
Ahmet Sağlam 3 hafta önce
Evladım şube müdürü,okul müdürü iken sınav kazanmış,görevde yükselmiş,şimdi daha düşük ücret alıyor.Adalet istiyor.Sen kendi işine baksana..Kim sana ne demişki
müfettiş 3 hafta önce
günaydın Türkiyem
MEB Şube müdürleri 3 hafta önce
Başkanımıza sorunlarımızı dile getirdiği için teşekkür ederim. Ancak Perşembe in gelişi çarşambadan belliydi. Malesef her kes olanlara uzaktan bakmayı tercih etti. Ancak acilen bir çözüm bulunmalı.
Karabük 3 hafta önce
Yhs kadro bekliyor böyle vicdansızların eline kaldık
BRAVO UTANMAKTA ERDEMDİR.ALİ BEY 1 AY ÖNCE BURADAN BEYAN ETTİN DEDİNKİ TÜM YHS TORBA YASAYLA ÇÖZÜLECEK 34 GÜN OLDU AÇIKLMA YAP YHS SENDEN AÇIKLAMA BEKLİYOR UTAN. 3 hafta önce
ALLAHTAN KORK
Uğur 3 hafta önce
Yhs ali yalçın adammısın sen Asena gibi kıvırma
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın