Belediye Başkan Yardımcısının ,Okul Müdür Yardımcısı Olan Eşi 76.Maddeden Sınavsız Şube Müdürü Olarak Atandı.

mebpersonel.com Belediye Başkan Yardımcısının ,Okul Müdür Yardımcısı Olan Eşi 76.Maddeden Sınavsız Şube Müdürü Olarak Atandı.

EĞİTİM 19.05.2022, 14:04 Editör
Belediye Başkan Yardımcısının ,Okul Müdür Yardımcısı Olan Eşi 76.Maddeden Sınavsız Şube Müdürü Olarak Atandı.

MEB'de 76.madde ile sınavsız şube müdürü atamaları hız kesmeden devam ediyor.

Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Tüfekçi'nin eşi Mihriban Tüfekçi Okul Müdür Yardımcılığı görevinden eşinin Belediye Başkan Yardımcılığı yaptığı ilçe olan Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürlüğüne 76.madde kapsamında sınavsız olarak asaleten atandı.

Sınava girip Şube Müdürü olarak atanmayı bekleyen öğretmenler ve sınavı kazanıp şube müdür olarak en ücra köşelerde görev yapıp zorunlu rotasyona tabi olan Şube Müdürleri düşünüldüğünde eş dost kapsamında yapılan bu atamalar tartışılmaya devam edecektir.

1972 yılında İstanbul´da doğan Mihriban TÜFEKÇİ; ilk, orta ve lise eğitimini İstanbul´da tamamladı. Trakya Üniversitesi Edirne Eğitim Fakültesi´nden 1995 yılında mezun oldu ve mesleğe 1996 yılında Bağcılar/ Kirazlı´ da başladı. 1997- 2014 yılları arasında Bayrampaşa Oğuzhan İlkokulu´nda öğretmen olarak, 2014-2022 yılları arasında ise Bayrampaşa İlkokulu´nda müdür yardımcısı olarak çalıştı. 2022 yılında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nde Şube Müdürü olarak görevine devam etmektedir. Evli ve üç çocuk annesidir.
mebpersonel.com

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (4)
İdareci 1 ay önce
2018 yılında 80-90 puanlı sınavı kazanan mülakatta başarılı olan öğretmen ve idarecileri neden atamıyorlar?
Mağdur İdareci 1 ay önce
İlçe Milli Eğitim Müdürlerine alt görev olarak Şube Müdürlüğü layık görülmüyor. Bu tür atamalara devam ediliyor. Düşündürücü.
Mim Kemal Okuyan 1 ay önce
Günaydın, 3 ay oldu ataması yapılalı, siz daha yeni haber yapıyorsunuz…
Ahmet 1 ay önce
Hem bu atamayı yapanlara hem de bu 76. madde denilen bu ucube madde ile atanan ahiret düşünmezlere hakkım haram olsun. Ahirette iki elim yakalarında olacak inşaAllah.
21
açık