Dayakçı okul müdürü hakkında şikayet

Okulda öğrenciyi herkesin içinde acımazsa döven okul müdürü Turan Ş., 6. sınıf öğrencisi A. Y.nin kafasına defalarca vurarak darp edip, itip kalktı.

EĞİTİM 16.06.2022, 15:52 22.06.2022, 20:58 Editör
Dayakçı okul müdürü hakkında şikayet

İzmir’in Dikili ilçesindeki bir okulda, öğrencilerin karne almasına sayılı gün kala şiddet olayı yaşandı.

Okulda öğrenciyi herkesin içinde acımazsa döven okul müdürü Turan Ş., 6. sınıf öğrencisi A. Y.nin kafasına defalarca  vurarak darp edip, itip kalktı.

Şiddet okul koridorunda, idare odasında da devam etti.

Durumdan haberdar olan aile, darp raporu alarak Turan Ş.’den şikayetçi oldu.

Birkaç gün önce gerçekleşen olayla ilgili sendikaların sessizliğini koruması dikkat çekti.
mektepligazete

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (24)
Necip vardal 3 gün önce
Haberde bahsi geçen olay, eksik, yanlı bir şekilde yansıtılmıştır. Haberiniz için sızdırılan görüntüler yasal olmayan yollardan edinilmiş. Başı ve sonu kesilerek servis edilmiştir.
Ercan Dumbak 4 gün önce
Kamu görevlisini yanıltarak yasa dışı şekilde elde edilen ve kırpılıp servis edilen bu görüntüler gerçegi yansıtmamaktadır. Haberinizi düzeltmenizi talep ediyorum.
Pınar Atalar 3 gün önce
Amacı çocuğa şiddeti önlemek değil itibar suikastı yapmak olan bir kişinin servis ettiği haberi teyit etmeden paylaştığınız için sizi kınıyorum.
Öğretmen 4 gün önce
Amacı çocuğa şiddeti önlemek değil itibar suikastı yapmak olan bir kişinin servis ettiği haberi teyit etmeden paylaştığınız için sizi kınıyorum.
remo 1 hafta önce
Lütfen sendika demeyin bu sendikaları bir türlü çözemedim garip bir çalışma şekilleri var? Suçlu tanıdık eş dost olunca yada eleştirilip dik durulacak kişi tepeden birileri olunca bunların hali sessizlik ve stop lambası gibi oluyor. Demek sendikacılık böyle bir şey yoksa avantalar kaybolur maazAllah.
Nihan Tüneyli Ayhan 3 gün önce
Konu İle alakalı durumu yakından takip eden biri olarak.
Görüntülerin ve açıklamada yazanların tamamen yanlı ve gerçeği farklı yansıtmaya yönelik bir yönlendirme olduğunu biliyorum.
Kamu görevlisini yanıltarak yasa dışı şekilde elde edilen ve tamamının yansıtılmadan kırpılarak servis edilen bu görüntüler gerçegi temsil etmemektedir.Yıllarını öğrenciye ve dahi eğitime başarıları İle vermiş bir okul Müdürü’nün acımasızca (küçük bir çocuğun görüntülerini servis etmekten çekinmeden )medyada gayri resmî şekilde yargılanmasını sağlayan , çıkarları için bu durumu kullananları şiddetle kınıyorum.Haberinizi düzeltmenizi talep ediyorum.
Vildan Çalıkoğlı 3 gün önce
Haberinizde bahse konu olay hakkında idari makamlarca gerekli inceleme başlamıştır. Görüntülerin elde edilişi, ne amaçla kullanılması hakkında adli süreçte başlayacaktır. Haberi yaptıranların küçük yaşta bir çocuğu kullanmış olmalarını kınıyorum.
Şenol 3 gün önce
Olay tamamen kumpas . Görüntüler kırpılıp yayınlanmıştır .
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20
açık