Eğitim Bir Sen'den, genel idare hizmetleri ve yardımcı hizmetler sınıfı açıklaması

Diyarbakır 1 No’lu Şube’nin genişletilmiş il divan toplantısında konuşan Latif Selvi, Genel idare hizmetleri ve yardımcı hizmetler sınıfı çalışanlarının emeği görülmelidir, dedi.

EĞİTİM 30.03.2022, 22:58 Editör
Eğitim Bir Sen'den, genel idare hizmetleri ve yardımcı hizmetler sınıfı açıklaması

Genel idare hizmetleri ve yardımcı hizmetler sınıfı çalışanlarının emeği görülmelidir

Hizmetli, memur ve şefler başta olmak üzere, tüm genel idare hizmetleri ve yardımcı hizmetler sınıfına tabi çalışanların emeğinin karşılığının verilmesi gerektiğini kaydeden Selvi, “Bu bağlamda, mali ve özlük haklarında iyileştirmeler yapılmalı; görevde yükselme, unvan değişikliği ve yer değişikliği talepleri bir an önce karşılanmalıdır” diye konuştu.

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (10)
YARDIMCI HİZMETLİ 2 ay önce
KİMSE DUYMUYOR YHS LİLERİHAKKIMIZ KALIYOR HARAM OLSUN.
Yhs 2 ay önce
O iş yaş. Meb de ihtiyaç olduğu için kasten açmıyorlar. Aksi halde bide elindekilerden olacaklar. Lise mezunu memurlar varken üniversite mezunu hizmetli olmaz demeyin. Çünkü ülkede liyakat sıfır.
Yhs 2 ay önce
Yhs kadro bekliyor yüzde yüzde zam yapsanız oy vermem sözünüzü tutmadınız
y.hizmetli 2 ay önce
ÇEVRE BAKANLIĞINDA 11YILDIR YHS LİLER İÇİN GÖREVDE YÜKSELME AÖILMIYOR.
Yhs 2 ay önce
Yhs bizi duymayanın gözlerini
yavuz 2 ay önce
Tarım bakanlığında 12 yıldır görevde yükselme sınavı yapılmıyor.Yetkili sendika ne yapıyor.
Yhs 2 ay önce
Yardımcı hizmetler sınıfı kimse umurunda biletakmıyo yani her işte varız ama bizim görev tanımı yok joker devletin garipjokerleri ama kim hakkımı yiyorlarsa haram olsun öbür dünyada ödesinler ben gayri emekli olacak bıktım gayri çekilmiyor yeni işçiler kadar olamadık adamların hak huku var ikramiye var varda var hakkım haram olsun
Ccc 2 ay önce
20 yıl oldu kamuda mesleki lise elektrik bölümünü açıktan bitirdim ve hala tuvalet temizliyoz gocunmuyorum ama kamuda tecrübemiz müdürlerden fazla emek desen iki katı bizler 3. Sınıf insanlarız öğretmenler bile saygı gostermezken bize bakanlık ne yapsın MEB dedimi sendikaları ve bakanlık sadace öğretmen gelir akıllara 111 bin hizmetli tek bir sendikada birleşse ses gelir ben sadace sendikalara kızgınım gıytırıktan biz yazı paylaşıp basın açıklaması oo biz bunu yaptık bizler malız ya yedik bütün sendikalar aynı şahsen ben istifa ettim köşeme çekilip artık emeklilik bekliyoz oy mu isticeksiniz çok beklersiniz artık...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
30
açık