İlçe Milli Eğitim'de 2 müdür aynı gün istifa etti

Aynı gün iki müdür birden istifa etti. Milli Eğitim Müdürlüğü’nde yaşanan istifalar büyük şok yaşatırken Ortaca Milli Eğitim Müdürü ile Halk Eğitimi Merkezi Müdürü'nün istifası şaşırttı.

EĞİTİM 06.04.2022, 08:28 Editör
İlçe Milli Eğitim'de 2 müdür aynı gün istifa etti

Muğla’nın Ortaca ilçesi Milli Eğitim Müdürlüğü’nde istifa şoku yaşandı. Ortaca İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyit Kavak ile Ortaca Şehit Mehmet Kaya Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Kurbet Kılıç’ın görevlerinden istifa ettikleri öğrenildi.

Ortaca Milli Eğitim Müdürü olan Seyit Kavak, Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Şube Müdürlüğü görevlerinden sonra Aralık 2019’da Ortaca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine getirilmişti.

Kurbet Kılıç ise 2017 yılından itibaren Beyobası İlkokulu’nda Müdür Yardımcısı olarak görev yaparken, Ekim 2019’da Ortaca Şehit Mehmet Kaya Halk Eğitimi Merkezi’ne müdür olarak atanmıştı.

Her iki müdürün de aynı gün istifa etmesi şaşkınlık yaşatırken bir günde iki müdürün istifası duyanları şaşırttı.
habertürk

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (5)
Adem 6 ay önce
Doktor asker olayında hiç alakası olmayan il sağlık müdürü görevden alınmıştı. Bu olayda bu adamın en samimi arkadaşı muğla il mem personel müdürü hasan arslan neden hala görevde. Onun hiç bir şeyden haberi yok muydu yani en samimi arkadaşı olarak??? Bu ne biçim ilişki ağıdır??? Bunların eğitim camiasında kalmasına hangi siyasiler sahip çıkıp, hangi amirler göz yumuyor??? Yazık ki ne yazık. Evlatlarımız kimlere emanet.
Davut 6 ay önce
Şaşkınlık içindeyiz gerçekten. Şok olduk. Ne olacak şimdi.
Ahmet 6 ay önce
Durum bu değişen bişey yok.
Büyük 6 ay önce
Aslı özünü kaybetmiş
CENGİZ 4 ay önce
neden istifa ettiklerini bilen var mı? ADEM BEY
20
parçalı az bulutlu