İlçe milli eğitim müdürü bu iddialar hakkında açıklama yapacak mı?

İlçe milli eğitim müdürü bu iddialar hakkında açıklama yapacak mı?
Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü hakkında okul müdürlerine mobing uyguladığı ve bu nedenle milli eğitimden müfettişler görevlendirildiği bildirildi. İlçe müdürü bu iddialar hakkında henüz bir açıklama yapmadı

Çerkezkoyekspres.com gazetesinde çıkan haber şöyle:

DURMAK YOK MOBİNGE DEVAM

Personeline yapmış olduğu mobing iddialarıyla hakkında çok sayıda haber çıkan ve gündemi uzun süre meşgul eden Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş’ün, yine bir mobing iddiasıyla bu sefer Milli Eğitim Bakanlığı’na şikâyet edildiği iddia edildi.

Instagram sayfamızı takip etmek için tıklayınız

İddialara göre görev yaptığı süreç içerisinde gerek öğretmen gerekse okul idarecilerine mobing yapma ve bu idarecileri açılan soruşturmalarla görevden aldırma konusunda maharetini sergileyen Hüseyin Gümüş’ün yeni hedefinde üç okul müdürünün olduğu belirtiliyor. İlçe MEB Müdürünün, Çerkezköy Anadolu Lisesi müdürü Y.K’ ya baskı yaptığı, hakkında sudan sebeplerle soruşturma açtığı ve adı geçen okulda idarecileri ve öğretmenleri karşı karşıya getirerek huzursuzluğa sebebiyet verdirdiği konuşulan iddialar arasında. 

    WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Aynı zamanda İlçe MEB müdürü Gümüş’ün, Yunus Emre İlkokulu müdürü ve Şehit Dinçer Ersoy İlkokulu müdürüne de baskı ve mobing yaptığı, ismi zikredilen okul müdürleri adına üye oldukları sendika tarafından Milli Eğitim Bakanlığına Hüseyin Gümüş ile ilgili şikayet dilekçesi verildiği gelen bilgiler arasında. Gelen şikâyet dilekçeleri karşısında Milli Eğitim Bakanlığının hızla harekete geçtiği ve soruşturmalar için milli eğitimden müfettişler görevlendirildiği bildiriliyor. 

Hakkında verilen şikayet dilekçeleri üzerine, İlçe MEB Müdürü Hüseyin Gümüş’ün okul müdürleri üzerinde hala mobing ve baskıya devam ettiği, Çerkezköy’de eğitim camiasında bir korku imparatorluğu oluşturulduğu iddia ediliyor.

cerkezkoyekspres.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
2 Yorum