MEB'den geçici görevlendirilen müdürler için resmi yazı

MEB'den geçici görevlendirilen müdürler için resmi yazı
İllerde Bakanlık Onayı ile il milli eğitim müdür yardımcısı, ilçe milli eğitim müdürü ve il/ilçe milli eğitim müdürlüğü şube müdürü görevini yürütmek üzere 6 ay süreyle geçici olarak görevlendirilip görev süresi dolanlardan valiliklerce uygun görülenler geçici görevlerine devam edebilecekler.

Milli Eğitim Bakanlığı Personel genel Müdürlüğü 06.02.2020 tarih ve 2750815 sayılı yazılarıyla; İllerde Bakanlık Onayı ile il milli eğitim müdür yardımcısı, ilçe milli eğitim müdürü ve il/ilçe milli eğitim müdürlüğü şube müdürü görevini yürütmek üzere 6 ay süreyle geçici olarak görevlendirilip görev süresi dolanlardan uygun görülenlerin Valilik görüşü ile birlikte Milli Eğitim Bakanlığına bildirilmesi, görevlendirmesi uygun görülmeyenlerin ise görev sürelerinin bitimi tarihi itibarıyla asıl görevlerine döndürülmelerinin sağlanmasını emretti.

İşte o emir;

Ahmet Kandemir

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
4 Yorum