Öğretmen, okulun spor salonunda asılı bulundu

Beden eğitimi öğretmeni kendini okulun kalorifer borusuna astı. Denizli'de bir lisenin beden eğitimi öğretmeni olarak çalışan Hüseyin Tavlı , spor salonunun deposunda kalorifer borusuna asılı olarak bulundu. Öğretmenin ölü bulunması üzerine okul hemen boşaltıldı.

EĞİTİM 09.11.2021, 18:47 09.11.2021, 18:50 Recep AYDIN
Öğretmen, okulun spor salonunda asılı bulundu

Olay, Merkezefendi ilçesi Karahasanlı Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; bir süre önce Nalan Kaynak Anadolu Lisesine tayini çıkan ve psikolojik tedavi gördüğü iddia edilen Hasan Hüseyin Tavlı'nın derse girmemesi üzerine mesai arkadaşları odasına baktı. Burada Tavlı'yı göremeyen öğretmenler, daha sonra spor salonuna gittiklerinde acı tabloyla karşılaştı. İhbar üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri spor salonunun deposunda bulunan kalorifer borusuna asılı bulunan Tavlı'nın yaşamının yitirdiğini belirledi.

Acı haber sonrası okuldaki öğrencilerin okulu boşaltması uyarısı geldi. Derslerini yarıda bırakan öğrenciler, şaşkın gözlerle okulu boşalttı. Tavlı'nın okula gelen arkadaşları ise gözyaşlarına hakim olamadı. Yapılan incelemelerin ardından Tavlı'nın cansız bedeni otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı.

İHA

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (1)
Salim 4 hafta önce
Memur perişan mobbingler baskılar ekonomik sikknti millet intihar etmesin de ne yapsin
18
açık