Okul Müdürü Milli Eğitim Müdürlüğüne Atandı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Suzan Özkaya'nın Göreve Başlama Mesajı...

EĞİTİM 16.05.2022, 21:55 Editör
Okul Müdürü Milli Eğitim Müdürlüğüne Atandı

Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Etimesgut Satı Kadın MTAL Okul Müdürü Suzan ÖZKAYA getirildi.

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Suzan Özkaya'nın Göreve Başlama Mesajı...

10 Mayıs 2022 tarihi itibariyle Ankara Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Çankaya'mızda eğitim öğretim adına sorumluluğu üstlenmenin heyecanını ve haklı gururunu yaşıyor, başta Sayın Bakanımız Mahmut Özer olmak üzere bizi bu göreve layık görenlere şükranlarımı sunuyorum.

Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza, gençlerimize ve Çankaya'mıza bizden önce hizmet eden kıymetli eğitim yöneticilerimize teşekkür ediyor, yeni görevlerinde sağlık ve başarılar diliyorum.

Çankaya'mızda, eğitim öğretimin her alanında bugüne kadar yapılmış olan güzel ve kalıcı çalışmaları geliştirebilmek, bu çalışmalara yenilerini ekleyebilmek için tüm paydaşlarımızla birlikte güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyorum.

Bilgi çağını yaşadığımız bu dönemde düşünen, anlayan ve yorumlayan, ürettiklerini insanlık için kullanan, millî ve manevi değerleri özümsemiş bireyler yetiştirmek gayretiyle yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizle büyük bir aile olacağız.

Göreve başlarken öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize, okul/kurum yöneticilerimize, ekip arkadaşlarımıza ve tüm Çankayalılara en derin saygı ve sevgilerimi sunarım.

Suzan ÖZKAYA
Çankaya İlçe Millî Eğitim Müdürü

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (3)
Kemal Kaya 1 ay önce
Yemin ediyorum aklına esen sendika kurup bizim özlük haklarımızı batırmak için yarışıyor. Tazminatın 2023 yılı ocak ayında verileceği düşünüldüğünde bu yıl bu tarihler mecburidir. Bunu anlamanın nesi zor.
Liyakat a bakılmalıydi 1 ay önce
Yaşar bey iyi mudurdü.
öğretmen 1 ay önce
liyakatsiz mi sizce. Yılların müdürü
24
az bulutlu