Okul müdürü soruşturmayla görevden alındı!

Düzce Mevlana Teknik ve Anadolu Lisesi Müdürü’nün okulda kendine özel tuvalet yaptırdığı skandalının ardından Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan soruşturma tamamlandı. Müfettişler tarafından hazırlanan rapora doğrultusunda okul müdürü Suzan Çiner’in görevine son verildi.

EĞİTİM 25.12.2022, 18:09 Editör
Okul müdürü soruşturmayla görevden alındı!

Mevlana Teknik ve Anadolu Lisesi’nde 2022-2023 eğitim-öğretim yılı başında gündeme gelen ve tüm Türkiye’de yankı uyandıran skandal olayda, Okulun tadilatı sırasında Müdür Suzan Çiner kendisine ait özel tuvalet yaptırdığı ve kapısına da “Müdür WC” yazdırdığı iddia edilmişti.

KAMUBİZ.COM İnstagram KANALI İÇİN TIKLAYINIZ

Skandal olayın kamuoyu gündemine gelmesinin ardından Milli Eğitim Bakanlığı okul müdürü hakkında idari soruşturma başlatmıştı.

Soruşturmayı tamamlayan müfettişler, okul müdürü Suzan Çiner’in görevden alınması gerektiği yönünde rapor hazırladı. Milli Eğitim Bakanlığı ise Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne gönderdiği yazıda Suzan Çiner’in görevden alınmasını istedi. Yazı geçtiğimiz akşam saatlerinde Çiner’e tebliğ edilerek görevine son verildi.

duzcepusula

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (7)
Liyakatsiz 1 ay önce
İyi oldu kadın başörtüsünü kullanarak yaptığı tüm hukuksuz işleri yapıyordu. Sonrada ben başörtülü yum kimse dokunmaz diyordu al aha
Adem 1 ay önce
İlçe e.müdürü olur yakında
Sağlık camiası 1 ay önce
VAllahi sağlık bakanlığında'da çok yerde özel tuvalet var. Araştırın Ankara başta kişiye özel!!!
Bir grup MEMUR 1 ay önce
ALTIN KADAR DEĞERLİ BO.. LARI ÇALINIR DİYE GARANTİ YE ALMIŞTIR.
hacı 1 ay önce
Takip edin Çok yakında terfi ettirilir en az Şube Müdürü olur
Fatih 1 ay önce
Ankara da da var, ❗ ❗ kendine özel ısıtma sistemi döşetiyor, hasbammm
müfettiş tek diş... 1 ay önce
çok isabetli bir karar akıllarını başlarına alsınlar hepsi memur değilmi sorumluluklarını ve hesap verecek olduklarını unutmasınlar...