Okul Müdürüne Pandemideki Başarısından Dolayı '' Üstün Başarı'' Belgesi

Bir ilimizde kişisel bilgilerini açıklamak istemediğimiz bir okul müdürümüze pandemi döneminde 1 başarı belgesi çalıştığı ilçesinin Kaymakamı ( tüm öğretmenlere ) , 1 başarı belgesi çalıştığı ilin Valisi, 1 başarı belgeside Milli Eğitim Bakanlığı ( tüm öğretmenlere) tarafından verilince başarı belgesi sayısı 3'e ulaştığını için kanun gereği Valilikçe ÜSTÜN BAŞARI belgesi verildi.

EĞİTİM 11.06.2022, 22:53 11.06.2022, 22:58 Editör
Okul Müdürüne Pandemideki Başarısından Dolayı '' Üstün Başarı'' Belgesi

Öncelikle bu okul müdürümüzü tebrik ederiz ve başarılarının devamını dileriz. Sonrada siz okuyucularımıza bir soru sormak istiyoruz. Biz duymadık  ve görmedik.  Pandemi sürecinden ÜSTÜN BAŞARI belgesi alan bir doktorumuz, hemşiremiz var mı ? Filyasyona giden kapı kapı gezen, koronalı hasta ile ambulansın arka kabininde saatlerce sevke giden,  evlere ilaç dağıtan, korona yoğun bakımda hastaya cpr yapan bir sağlık teknisyenlerinden üstün başarı belgesi alan var mı ?

Enfeksiyon uzmanı, yoğun bakım uzmanı olup pandemi kapsamında bırakın üstün başarıyı normal başarı belgesi alan uzman doktor duydunuz mu ? 

Her şey para değil. İtibarda çok önemli. 84 Milyonun gözünden pandeminin kahramanı ne okul müdürü ne de öğretmendir. Pandeminin kahramanı varsa doktordur, hemşiredir, sağlık memurudur, tıbbi sekreterdir. Kısaca tüm sağlık teşkilatıdır.
saglikpersoneli.com

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (5)
Bursalı 2 hafta önce
Bu haber baştan sona ayrımcılık kokuyor. Çalışanlar arasına nifak sokuyor.
Birisi 2 hafta önce
Öğretmen kendi işi olmadığı halde ücretsiz aracının benzinini kendisi doldurarak ev ev filyasyon görevi yaptığı için yaşlıların maaşini çekip ilacını getirdiği için almış olabilir mi? Sağlık çalışanı kendi işi olduğu halde pandemiden dolayı ekstra ücretini almadı mı?
Tepeli 2 hafta önce
Ha ha kıskanmış..
Fesatsavar... 2 hafta önce
Resmen fesatlık kokuyor! Hemşirelere, polislere, mühendislere zam yaparken haftalarca eğitim alıp bir de uzmanlık sınavına mı gir deniyor? Ama öğretmene üç kuruş para verecekler onu da şarta bağlanıyor. Yırtılan taraflariniza mukayyet olun. Lazım olur.
Velhasıl kelam 2 hafta önce
Bu haberi yapan öğretmen, idareci düşmanıdır. Ben okul müdürüyüm. Filyasyon ekibindeydim ve kapı kapı dolaştım. Muhtarlıklara ve metro kapılarında maske dağıttım, vefa ekibinde yaşlılara hizmet için çalıştım. Ya sen ne halt ettin? Kötü yaratık seni.
20
açık