Memur-Sen'den 'ek zam' açıklaması

EKONOMİ 21.12.2021, 18:12 21.12.2021, 18:43
Memur-Sen'den 'ek zam' açıklaması

Memur Sendikaları Konfederasyonu (MEMUR-Sen) Genel Başkanı Ali Yalçın ve beraberindeki heyet, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin'i ziyaret etti.ANKARA (İGFA) - Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, gerçekleştirdikleri ziyarete ilişkin sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Memur-Sen Genel Yönetim Kurulu olarak, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin ile ek zam talebimizi görüştüklerini anlatan Genel Başkan Ali Yalçın, "Vergi muafiyetinin nasıl yansıyacağını konuştuk. Ekonomideki dalgalanma nedeniyle alım gücü düşen kamu görevlileri için ek zam görüşmelerimizin başlamasını istedik" dedi.

https://twitter.com/_aliyalcin_/status/1473291084793065479

Yorumlar (4)
YHS 1 ay önce
YHS PERSONELLERİNİ UNUTUYORSUNUZ . ADALETLİ OLMANIZI BEKLİYORUZ …! BİZLER DE YAŞAMAYA ÇALIŞIYORUZ . ÜNİVERSİTE MEZUNU EK GÖSTERGESİ OLAMAYAN TÜM YHS ÇALIŞANLARINA EĞİTİM DURUMLARINA UYGUN G.İ.H KADROSU MÜJDESİNİ BEKİLYORUZ . MÜBAŞİRLERDE OLDUGU GİBİ .
Karabük 1 ay önce
Yhs içinde iki kelime konuşsaydınız nerde yalandan delilik yapıyorsunuz sizden sendikacı olmaz
YARDIMCI HİZMETLİ 1 ay önce
YARDIMCI HİZMETLİLER İÇİN İKİ KELAM ETTİNİZMİ ŞİMDİYE KADAR YILLARDIR GİH KADROSU BEKLİYORUZ NASIL SARI SENDİKA ÇIKTINIZ HAKKIMIZI SAVUNAMADINIZ MEMUR SENDEN İSTİFA YAŞASIN BASK SENDİKASI HERKESİ BEKLİYORUZ.
MEMUR 1 ay önce
GERÇEK SENDİKA BASKA GELİN %1 OLAYINI ÇÖZDÜ HERKES ALACAK GELİN BASKA EMEKLERİNİZ HAKLARINIZ KAYBOLMASIN.
8
parçalı az bulutlu