Numan Kurtulmuş'tan Emeklilikte Yaşa Takılanlar hakkında yeni açıklama

Numan Kurtulmuş EYT ile ilgili açıklamasında, ülkeyi yönetenlerin bu konuyu duymazdan gelmesinin mümkün olmadığını söyleyerek, zamanı geldiğinde imkanların elvermesi halinde gerekli adımların atılacağını belirtti.

EMEKLİ 20.01.2022, 09:35 20.01.2022, 09:50 Editör
Numan Kurtulmuş'tan Emeklilikte Yaşa Takılanlar hakkında yeni açıklama

AK Parti Grup Başkanveli Numan Kurtulmuş, A Haber canlı yayınında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. EYT ile ilgili soruya da cevap veren Kurtulmuş, "Burada nihayetinde imkanlar, öncelikler, şartlar değerlendirilir, buna göre vatandaşın talebiyle ilgili vakti zamanı geldiği zaman imkanlar elverdiğinde adımlar atılır" ifadelerini kullandı.

EYT AÇIKLAMASI
Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için hükümetin bir çalışması olup olmadığı konusunda da değerlendirmelerde bulunan Kurtulmuş, şunları kaydetti:

"Vatandaşın makul ve meşru konuştuğu hangi konu varsa bu mutlaka siyasetin gündemindedir. Ülkeyi yönetenlerin bu konuları duymazdan gelmesi mümkün değil. Hele hele AK Parti gibi gücünü halktan alan, bu kadar yıllık iktidara rağmen hala arkasındaki güç millet olan böyle bir partinin vatandaşın taleplerini, beklentilerini siyaset masasında tutması... Burada nihayetinde imkanlar, öncelikler, şartlar değerlendirilir, buna göre vatandaşın talebiyle ilgili vakti zamanı geldiği zaman imkanlar elverdiğinde adımlar atılır."

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (1)
Cengiz karaca 4 ay önce
Önce maaş farklarını yatırdaydınız keşke
24
açık