Sabah Gazetesi emeklilerin 2022 Kurban Bayramı ikramiye miktarını açıkladı

Emekliler merakla bekliyordu: Kurban Bayramı ikramiyesi belli oldu. Enflasyonun önlenemeyen yükselişi ve buna bağlı olarak artan geçim zorluğu, emeklinin Kurban Bayramı'nda yatırılacak ikramiye beklentisini artırmıştı. Aylardır merakla beklenen miktar belli oldu.

EMEKLİ 05.06.2022, 19:03 05.06.2022, 19:14 Editör
Sabah Gazetesi emeklilerin 2022 Kurban Bayramı ikramiye miktarını açıkladı

Milyonlarca emeklinin gözü, yatacak Kurban Bayramı ikramiyesinde. Bilhassa mevcut ekonomik süreç ve vatandaşın boğazını sıkan hayat pahalılığı karşısında çoğu emeklinin aylık maaşı geçinmeye yetmezken, yatacak ikramiye ile geçici bir rahatlama bekleniyordu. Fakat emeklinin cebine yine Ramazan Bayramı'nda yatan ve yetersiz bulunan miktar girecek.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre, Kurban Bayramı için yatacak emekli ikramiyesinde, ramazan örneğinin dikkate alınacağı belirtildi. Böylece Ramazan Bayramı'nda bin 100 TL yatan emekli ikramiyesi, Kurban Bayramı için de bin 100 TL olarak yatacak.

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (6)
yunus uçar 3 hafta önce
emekliler horoz keser artık...
Emekli Vatandaş 3 hafta önce
İnşAllah bu cumhur ittifakından kurtulduguz gün en büyük bayramımız olacaktır rabbim bizlere o günleride nasip edecektir
Güneş 3 hafta önce
Kk gelir kurtulursun inşAllah....özgürce, demokratik, aydın ve batı mandası himayesinde
Emekli Vatandaş 3 hafta önce
İnşAllah cumhur ittifakından da kurtulduguz günüde bayram havasında kutluyacagiz
Emine 3 hafta önce
Bu haberi vermek için cokmu çalışmışlar... hâlâ bilmeyen varmış demekki
Hidayet 3 hafta önce
1100 tl ye kurban ediyormu ediyorsa eyvaAllah bu zamları veren kendisi 1100 tl ye bir koyun keçi alsın bakayım ala biliyorsa...!!
20
açık