Emniyetten yeni düzenleme! Bazı polislerin emeklilik yaşı 7 yıl ötelendi

Emniyetten yeni düzenleme! Bazı polislerin emeklilik yaşı 7 yıl ötelendi
Emniyet Genel Müdürlüğü ile SGK arasında yapılan resmi yazışmalar sonrasında 1999'dan önce hizmeti olmayanların yapmış oldukları hizmet borçlanmalarıyla ilğili EGM Yeni düzenlemeye giderek 1999 yılından önce hizmeti yoksa polislerin sadece hizmet ettikleri sayılacak ve emekllilik yaşını etkilemeyecektir.

Emniyet Genel Müdürlüğünden bazı polislerin emeklilik yaşını değiştiren önemli düzenlemeye gitti.

Emniyet Genel Müdürlüğü ile SGK arasında yapılan resmi yazışmalar sonrasında 1999'dan önce hizmeti olmayanların yapmış oldukları hizmet borçlanmalarıyla ilğili EGM Yeni düzenlemeye giderek  1999  yılından önce  hizmeti yoksa polislerin sadece hizmet ettikleri sayılacak ve emekllilik yaşını etkilemeyecektir.

Bu düzenleme sonrasında Emniyet Genel Müdürlüğünün "Personel Bilgi Sistemi Hizmet Hesabında" yapmış olduğu bu değişiklikle Bazı polis memurlarının emeklilik yılının 7 yıl daha ileriye attığı  bu hesaplamayla anlaşılmıştır.
demokrat.tv

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
2 Yorum