İşte Area Araştırmanın son seçim anketi

Area Araştırma Şirketi tarafından yapılan son ankete göre Cumhur İttifakı'nda yer alan AK Parti yüzde 35.2, MHP yüzde 10, Millet İttifakı'nı oluşturan CHP yüzde 23.7, İYİ Parti ise yüzde 14.4 oy aldı.

GENEL 19.07.2021, 07:25 Editör
İşte Area Araştırmanın son seçim anketi

Area son anket sonuçlarını ortaya koydu. Area Araştırma Şirketinin Temmuz 2021 verilerinde yine kararsız seçmen dikkat çekti. Area Araştırma son anket sonuçlarında kararsızların oranı yüzde 19 oldu.

KARARSIZLAR YİNE DAMGA VURDU

Son ankete yine kararsızların çokluğu damga vurdu. "Bugün milletvekili seçimi olsa hangi partiye oy verirsiniz" sorusunun cevapları toplam oylar üzerinden değerlendirildiğinde AK Parti yüzde 28.5, CHP yüzde 19.2, İYİ Parti yüzde 11.7, HDP yüzde 8.2, MHP yüzde 8.1, DEVA yüzde 2.6, Diğer 2.7, karasızlar 19.0 olarak sıralandı.

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (5)
Misafir 1 yıl önce
Eyt ve 3600 yürürlüğe girmesi AKP'yi lider eder emekli kesimin maaş duzenlenmesi belirleyici olur
Mehmet 1 yıl önce
3600 ek gösterge çıkar, ümmetçilik e dönülürse AK PARTİ kazanır. Başka çaresi yok bunun.
Mehmet 1 yıl önce
3600 ek gösterge çıkar, ümmetçilik e dönülürse AK PARTİ kazanır. Başka çaresi yok bunun.
SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANMAYA DEVAM OY FALAN YOK ARTI 1 yıl önce
TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN YARDIMCI HİZMETLER SINIFI EN ACİL VE ELZEM ÇÖZÜMLERDEN ÖNEM ARZ EDEN MESELE YHS MESELESİ SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANAN ANCAK SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİNİN OLDUĞU BİR BAŞKA ÜLKE VARMI.DEMOKRASİ VE ADALET TİMSALİYİZ.BELEŞ SÖZLEŞMEYLE ATANAN SÖZLEŞMELİ MÜDÜRLER BİZLERE KAN KUSTURUP ÇALIŞMA VE YAŞAM AZMİMİZİ BİTİRDİLER DERHAL BELEŞ MÜDÜR ATANMASINA DUR DENİLMEZSE İNSANLAR ÖFKE VE KİN KUSMAYA BAŞLAYACAK.TOPLUM GERİLİYOR.SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİ ZATEN 8 YILDIR MAĞDUR ALLAH SORSUN BENİM OYUM KİMSENİN CEBİNDE DEĞİL.8 YILDIR SINAV KAZANMIŞIM VHKİ ATANMIYORUM YANDAŞLAR SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR OLUYOR.BİZLERE MOBİNG VE ZULM EDİYOR.19 BAYRAMDIR AHUZAR ELEM VE KEDER İÇİNDE GEÇEN BAYRAMLARIMDA ALLAHA HAVALE TMİŞİM.
VEKİL İMAMLARDA 657 TABİ İŞİ BİTİNCE SOKAGA ATILIYOR SİZ BUNLARI UNUTTNZ BŞKNIM 1 yıl önce
VALLA AYNİ UYGULMA BUGUN DİYANETTE BİZ VEKİL İMAM MUEZZİNLERE AYNİ MUAMELE YAPİLİYO GOREVE 657TABİ GETİRİLİYRUZ MEMUR GBİ SARTLARİNDA SİNAV KPSS DHBT OSYM YETERLİLİK BELGESİ DEMEK SONRA NERDE BİS YER VARSA O İL MUFTULUGUNJN MULKAT SİNAVİNDAN GECİYORSUN SONRA MAAS ASKERİ UCRET BİR İKİ YİL KULLNİP SONRA İSTİFA ETTİRİLEREK TAZMİNATSİZ İSSİZLİK MAASİ BİLE VERİLMEDEN İSİMİZE SON VERİLİYOR 15YİLDİR BU SEKİL MADUR EDİLDİK
24
gök gürültülü hafif yağmurlu