Emekli olan Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Mehmet Tekin için İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından veda programı düzenlendi.

İlkokul müdürünün skandalları bitmiyor! Sendikalardan peş peşe tepkiler İlkokul müdürünün skandalları bitmiyor! Sendikalardan peş peşe tepkiler

Emekli olan Müdür Yardımcısı Mehmet Tekin için İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından veda programı düzenlendi.

Düzenlenen programa İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Müdür yardımcıları, şube müdürleri katıldı.

   WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktayken emekliliğe ayrılan Mehmet Tekin’e yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ettiğini söyledi.

Yazıcı, “İlimizde önemli işlerde birlikte çalıştığımız Müdür yardımcımız Mehmet Tekin’e teşekkür ediyoruz. İlimize vermiş olduğu bu güzel hizmetlerden ve katkılardan dolayı kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

Tekin ise, “Birlik ve beraberlik içerisinde hep çalıştıklarını belirterek, “Bu sürede bizlerin her zaman yanımızda olan Milli Eğitim Müdürümüze ve arkadaşlarımıza bu nazik davetlerinden ve hediyelerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Program sonunda İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı tarafından emekli olan Mehmet Tekin’e yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verdi.

yozgatcamlik