Deprem bölgesinde bunulan kumu sosyal tesislerimizin tamamı ya yıkılmış olup yada ağır hasar alarak kullanılamaz duruma gelmiştir. Binalar yıkılmış olsa bile kurumlar ayakta kalmak zorundadır. Bu bölgelerde istihdam edilen personellerin tamamı kamu sosyal tesislerinde çalışmalarına rağmen işsiz kalmakla karşı karşıyalardır.

Yeni Bakan İbrahim Yumaklı kimdir, kaç yaşında ve mesleği nedir? Yeni Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı biyografisi Yeni Bakan İbrahim Yumaklı kimdir, kaç yaşında ve mesleği nedir? Yeni Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı biyografisi

Ülkemizin Yaşamış olduğu afet dönemlerinde ;

   WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Pandemi afetinde Doktorlarımızı , sağlık çalışanlarımızı ve karantinada bulunun hastalarımızı kurumlarımızda misafir ettik.

Asrın afeti döneminde tüm depremzede vatandaşlarımız huzurlu ve müreffeh bir şekilde yaşamaları için tüm kamu sosyal tesis çalışanları olarak canla başla çalışmaktayız.

Pandemi afetinde belli bir dönem maaş alamayan kamu sosyal tesis çalışanları bir süre sonra kısa çalışma ödeneğine tabi tutulup maaşlarımızı almakta güçlük yaşadık.

Asrın felaketine yakalanan depremzede vatandaşlarımızı kurumlarımızda misafir etmekteyiz. pandemi döneminde yaşadığımız maaş sıkıntılarımızı tekrar yaşamak üzereyiz.

Kamu çalışını olmamıza rağmen 6772 sayılı ilave tediye kanuna tabi olmamıza rağmen Türkiye yüzyılında kamu sosyal tesisleri olarak gelecek kaygısı yaşamaktayız. Kurumlarımızın ayakta kalabilmeleri kamu sosyal tesis çalışanları ve Türkiye yüzyılındaki yüz bin ailenin gelecek kaygısı olmadan yaşaya bilmeleri için kadro müjdesi bekliyoruz.