Bakan açıkladı! İnfaz koruma memurlarının özlük haklarına iyileştirme geliyor!

İKM personeline emniyet hizmetler sınıfı ve 3600 ek gösterge veilecek mi? Adalet Bakanlığı çalışanlarının özlük haklarının makul ve adil olması konusunda azami hassasiyet gösterdiklerini vurgulayan Bekir Bozdağ, bu konularda çalışmalarının sürdüğünü, atılması gereken adımları atacaklarını kaydetti. Bakan Bekir Bozdağ, gelecek günlerde infaz koruma memurları için önemli bir adımlarının olacağını ifade etti.

KAMU 05.12.2022, 20:52 05.12.2022, 20:59 Editör
Bakan açıkladı! İnfaz koruma memurlarının özlük haklarına iyileştirme geliyor!

Bozdağ, TRT Haber'de katıldığı canlı yayında gündeme ilişkin soruları yanıtladı.

- "İnfaz koruma memurları için önemli adımımız olacak"

KAMUBİZ.COM İnstagram KANALI İÇİN TIKLAYINIZ

Sorular üzerine Bakanlık çalışmalarını da anlatan Bozdağ, UYAP'ı engellilerin kullanması için daha etkin hale getiren adımlar attıklarını, gelecek günlerde yeni bir yargı paketini TBMM'nin gündemine gelecek şekilde hazırladıklarını aktardı.

Adalet Bakanlığı çalışanlarının özlük haklarının makul ve adil olması konusunda azami hassasiyet gösterdiklerini vurgulayan Bekir Bozdağ, bu konularda çalışmalarının sürdüğünü, atılması gereken adımları atacaklarını kaydetti. Bakan Bekir Bozdağ, gelecek günlerde infaz koruma memurları için önemli bir adımlarının olacağını ifade etti.
AA

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (1)
Abdullah kerim 2 hafta önce
Genel idari hizmetler sınıfının kimsesi yok her bakanlık kendi personelinin haklarını savunuyor bizim haklarımız ne olacak