Cumhurbaşkanı Erdoğan 3600 ek göstergenin ne zaman çıkacağını açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan 3600 ek gösterge de tarih verdi! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda 3600 ek göstergenin ne zaman çıkacağını açıkladı

KAMU 07.10.2021, 12:44 Recep AYDIN
Cumhurbaşkanı Erdoğan 3600 ek göstergenin ne zaman çıkacağını açıkladı

Erdoğan: 3600 sözünü veren biziz, Memur sendikaları ile son toplu sözleşmeye bu başlığı koyan da biziz, bu suretle hukuki altyapısını sağladık. Önümüzdeki yılın sonuna kadar bu meselenin çözüleceğini muhataplarımıza beyan eden yine biziz.

"Rakamlar doğru istikamette gittiğimizi gösteriyor"
Geçtiğimiz yıl tüm dünya küçülürken biz büyümeye gittik. Büyüme rakamları doğru istikamette gittiğimizi gösteriyor. Birileri ülkemiz, hangi güzel haberle sevinirse sevinsin felaket tellallığı yapmaktan geri durmuyor. Biz ülkemizin en az sıkıntıyla bu dönemi atlatması için çalışıyoruz. Onlar konuşur, biz çözüm üretiriz.
Dünyanın dört bir yanında enerji fiyatlarının iki katından beş katına kadar arttığı bir dönemde vatandaşımızı korumak için her türlü fedakarlığı yapıyoruz.

3600 EK GÖSTERGE ÖNÜMÜZDEKİ YILIN SONUNA KADAR ÇÖZÜLECEK
Memurlarımız da işçilerimiz de toplu sözleşmeden memnun. Önümüzdeki yılın sonuna kadar 3600 ek göstergesi sorununun çözüleceğini muhataplarımıza ilettik.
3600 sözünü veren biziz, Memur sendikaları ile son toplu sözleşmeye bu başlığı koyan da biziz, bu suretle hukuki altyapısını sağladık. Önümüzdeki yılın sonuna kadar bu meselenin çözüleceğini muhataplarımıza beyan eden yine biziz.

"Her türlü desteği çiftçimize verdik, veriyoruz"
Her türlü desteği çiftçimize verdik, veriyoruz. Enflasyonun yüzde 20'nin altında olduğu dönemde yüzde 30'lar düzeyindeki artışlarla, çalışanın, üretenin, sabit gelirlinin yanında olduğumuzu ortaya koyduk.

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (5)
YHS 2 ay önce
REİS BİZLERİ UNUTMA BEKLİYOZ.
Dadaş 2 ay önce
Reisim yhs sinifini gih sinifina geçir kadromuzu ver 3600 istemiyoruz adeletine güveniyoruz ve müjde bekliyoruz
TEK EK GÖSTERGE ALMAYAN SINIF YHS 2 ay önce
YARDIMCI HİZMETLER SINIFI ÜVEY EVLAT EK GÖSTERGE YOK YAN ÖDEME YOK.
Cengiz karaca 2 ay önce
Birileri televizyonlarda gündemde tutmadaydı zor çıkardı
Cengiz karaca 2 ay önce
Emekli bayram ikramiyeleri de artacak mı
Hoş olurdu
16
açık