İl müdürleri, bakanlıkta işe girmek isteyen yurttaştan 100 bin lira istedi' iddiası

CHP Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nda işe girmek isteyen bir yurttaşın “Benden 100 bin istendi. Bunu yapan aile sosyal hizmetlerin il müdürleriydi” ifadelerini kullandığı mesajın görüntüsünü paylaştı.

KAMU 16.05.2022, 16:05 Editör
İl müdürleri, bakanlıkta işe girmek isteyen yurttaştan 100 bin lira istedi' iddiası

CHP Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nda işe alımda “torpil yapıldığı” iddialarına ilişkin TBMM’de yaptığı konuşmanın ardından sosyal medya hesabından da paylaşım yaptı.

''İL MÜDÜRLERİ 100 BİN LİRA İSTEDİ''
Şevkin paylaşımında, bakanlıkta işe girmek isteyen bir adayın, torpil iddiasını içeren mesajının görüntüsüne yer verdi. Şevkin’in paylaştığı fotoğrafta “Benden 100 bin istendi. Ben vermem dolandırıcı dedim ve bunu yapan aile sosyal hizmetlerin il müdürleriydi. Hakka girmeyelim diye hakkımızdan olduk” mesajı görüldü.

Şevkin, bu fotoğrafı, “Bakanlık bu iddialara yanıt vermek zorunda. Gençlerin hakkını yiyenler ortaya çıkmalı” notuyla paylaştı.
gerçekgündem

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (1)
trc-neco 1 ay önce
İşte bizim meleketin sorunu bu hemde en temel sorunu ne zaman arşının ucu bize dokunsa o zaman hak adalet aklımıza geliyor ne zaman kendi penceremiz kırılsa o zaman veryansın ediyoruz sayri zamanlarda kime ne oldu olmuştu bizleri ilgilendirmiyor işte meselenin koptuğu yer burası....
20
açık