Kamuda Çalışan Yıllardır Unutulmuş 111 Bin Yardımcı Hizmetler Sınıfı Personelinin Talebi

Merhaba, Kamu Biz Ailesi Yeni yılınızı kutlar, sağlıklı, mutlu, huzurlu, bereketli güzel bir yıl diler, çalışmalarınızda kolaylık ve başarılar dilerim.

KAMU 24.12.2021, 22:21 Recep AYDIN
Kamuda Çalışan Yıllardır Unutulmuş 111 Bin Yardımcı Hizmetler Sınıfı Personelinin Talebi

Kamuda teknisyen yardımcısı, hizmetli, aşçı, kaloriferci, dağıtıcı, matbaacı ve bunun gibi çeşitli ünvanlarda görev yapan 105 Bin Yardımcı Hizmetler Sınıfı personel bulunmaktadır. 

YHS personeli arasında Ön lisans, Lisans, Yüksek  lisans öğrenim durumuna sahip bireyler bulunmaktadır. YHS personeli 2828 Sosyal Hizmetler kanunu  ile atananlardan, 
EKPSS  ve KPSS ile atananlardan oluşmaktadır. 

1965 yılı şartlarına göre hazırlanan Yardımcı Hizmetler Sınıfı günümüz şartlarında memurluğu temsil etmeyen bir sınıftır. Bir çok kamu kurum ve kuruluşunda  temizlik ve buna benzer  işler Taşeron’dan kadroya geçirilen 4/D Sürekli işçiler eliyle yapılmakta olup 

YHS Personeli bir defaya mahsus (Sınavsız) öğrenim durumuna göre Genel İdari Hizmetler Sınıfı kadrosuna geçiş yapmayı bekliyor.  

Yardımcı Hizmetler Sınıfının kaldırılması için sitenizde haber yaparak bizlere destek  oluyorsunuz. Verdiğiniz ve vereceğiniz destek için sizlere 105 BİN Yardımcı Hizmetler Sınıfı personeline adına çok teşekkür ederim. 

Yardımcı Hizmetler Sınıfı çalışanları bir defaya mahsus olmak üzere sınavsız öğrenim durumuna göre Genel İdari Hizmetler Sınıfı kadrosuna geçiş yapmayı bekliyor. Göndermiş olduğum bu metni sitenizde haber yaparak lütfen bu sınıfa destek olurmusunuz? Şimdiden çok teşekkür eder, sağlıklı güzel günler dilerim. 

(Kamuda Çalışan Yıllardır Unutulmuş, Görmezden Gelinmiş ve Kaderiyle Baş başa Bırakılan 105 Bin YHS Personeli)

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (17)
YHS 1 ay önce
TAŞORONA BELEŞ YHS NA YOK BEKLİYOZ
YHS 1 ay önce
BİZLERİ HEP MADUR ETTİLER 2005TE VERİLEN SÖZU TUTMADILAR TAŞORONA BELEŞ VERDİLER.
Hakan 1 ay önce
yhs aynen devam etmeli
hakan 1 ay önce
yhs aynen DEVAM etmelidir
İZMİR 1 ay önce
BU İŞİ ANCAK REİS ÇÖZER
YHS 1 ay önce
YHS PERSONELLERİNİ UNUTUYORSUNUZ . ADALETLİ OLMANIZI BEKLİYORUZ …! BİZLER DE YAŞAMAYA ÇALIŞIYORUZ . ÜNİVERSİTE MEZUNU EK GÖSTERGESİ OLAMAYAN TÜM YHS ÇALIŞANLARINA EĞİTİM DURUMLARINA UYGUN G.İ.H KADROSU MÜJDESİNİ BEKİLYORUZ . MÜBAŞİRLERDE OLDUGU GİBİ .
Yhs 1 ay önce
Yhs MHP seçim beyannamesi olduğu halde yardımcı olmuyor inşAllah sandığın dibine çakılır yalan siyaset yapmak nasıl olur görsün
YHS 1 ay önce
TAŞORONLARDA BİZİ MAAŞTA KATLADILAR UYANIN SENDİKALAR.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-1
hafif kar duşu