Kaymakam, müdürü usulsüzlükten görevden aldı

Hakkında usulsüz işlemleri nedeniyle soruşturma sürdürülen Aydın'ın Kuşadası İlçe Milli Emlak Müdür Vekili Yıldıray Özmen, görevden alındı.

KAMU 03.09.2022, 20:20 Editör
Kaymakam, müdürü usulsüzlükten görevden aldı

Kuşadası'nda Milli Emlak Müdür Vekili Yıldıray Özmen'in hazine adına kayıtlı, orman sınırları dışına çıkartılan ve tekrardan kazandırılamayan araziler olarak bilinen taşınmazları usulsüz bir şekilde bazı kişilere tahsis ettiği iddiasıyla açılan soruşturma çerçevesinde görevden alındığı öğrenildi.

Özmen'in geçmişe yönelik ecrimisil (işgal) makbuzu düzenlendiği ancak yapılan incelemelerde makbuz düzenlenen tarihlerde bölgedeki doğal dokunun henüz bozulmadığının belirlendiği de iddia edildi. Hakkında yasal süreç devam eden Özmen'in yerine vekaleten Aydın Milli Emlak Müdür Yardımcısı Hüseyin Şahin atandı.

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (6)
Adana 4 hafta önce
Yılbaşına kadar dayanacak gücüm yok.
Tek maaşlı Öğretmenim ve Maaş yetmiyor.
Müslüman Türk 3 hafta önce
Limon satabilirsiniz, 90 yılların Türkiyesinde her öğretmen ek iş yapıyordu
Finike 3 hafta önce
Antalya finike müdürüde araştırılsın finike arazileri şüpeli
Ali akdağ 3 hafta önce
Yumurtalık aynı hataları yapıyor. Denetlensin
Ali varol 3 hafta önce
Yerinde ve geç kalınan görevden alındı derim şimdi yapyığı usulsüzlükler araştırılsın gerekirse işten atılsın. Aslıda kimlere peşkeş çekildi araştırjlsın
şef 3600 1 hafta önce
öğretmenine limon satmayı öneren zihniyete ne denir bilemedim...öğretmen ek iş olarak limon satsın da ya milyonlarca işsiz asıl işi olarak ne yapsın...
26
açık