Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın'dan 3600 ek gösterge komisyonu ve Ocak ayında memura zam açıklaması

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Çalışma Bakanı Vedat Bilgin ile toplantısının ardından yapmış olduğu Ocak 2022'de memur maaşlarına yapılacak zam sonrası, 3600 ek gösterge komisyonununda ne zaman toplanacağını açıkladı.

KAMU 06.12.2021, 15:17 Recep AYDIN
Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın'dan 3600 ek gösterge komisyonu ve Ocak ayında memura zam açıklaması

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, 3600 ek gösterge görüşmeleri hakkında açıklama yaptı.

Ali Yalçın, bakanlıkla mutabakata varıldığını ifade ettiği açıklamasında, "3600 ek gösterge konusunda, asgari ücret belli olduktan sonra komisyonu topluyoruz. Çalışmalara başlayacağız." dedi.

Yalçın, "Ocak ayında memur maaşlarına yansıyacak şekilde ek protokolle alım gücünü yükseltme konusunda mutabık kaldık" ifadelerini kullandı.

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (10)
y.hizmetli 2 ay önce
gerçekten ek zam yapılacak gibi bişey yok ek zam felan yok bari haber diye yayınlamayın yıllardır yardımcı hizmetli işinide çözemediler.
y.hizmetli 2 ay önce
yalan yalannn yalannnnn yalannnnn yalannnnnnnnnnnnnnnnnn.
yhs 2 ay önce
EVET ADELETSİZLİK VAR . BİZLER DİLEGETİRDİK DUYAN OLMADI . SÖZ VERENLERE .. ! BİZLERDE 2005 YILINDAN BU YANA VERİLMİŞ SÖZLERİN TELAFİSİNİ BEKLİYORUZ . ÜNİVERSİTE MEZUNU EK GÖSTERGESİ OLMAYAN YHS PERSONELERİNİN SORUNUNU KURUM İÇİNDE MÜBAŞİRLERDE OLDUĞU G.İ.H GEÇİŞİNİ SAGLAYARAK ÇÖZMEKTİR .
memur 2 ay önce
cumhur başkanımız 4 kesim diyor gerisi ne olacak 3600 ek gösterge verilmeyen memurlara ne verilecek maaşlar yetmiyor alım gücü düştü
Yhs 2 ay önce
Yhs olarak icraat istiyoruz
Cengiz karaca 2 ay önce
Verilecekzam oranıen az %45 olmalı
Yoksa yetmez
Karabük 2 ay önce
Yhs hakkında bakan beye açıklama yapıldımı yok manken gibi çıkmış oraya konuşuyorsun
Misafir 2 ay önce
Fevkalade gelişme umarım 2022 nin başlarında bu sorunlar ortadan kalkar yıllardır süregelen 3600 ek gösterge konusu artık gündemden düşmeli emeği geçenlerden Allah razı olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
3
açık