Memura ek zam, refah payı ve bayram ikramiyesi verilmelidir!

Türkiye Kamusen Genel Başkanı Önder Kahveci: Memura Ek Zam, Refah Payı ve Bayram İkramiyesi Verilmelidir

KAMU 28.03.2022, 22:40 29.03.2022, 09:49 Editör
Memura ek zam, refah payı ve bayram ikramiyesi verilmelidir!

Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımızla birlikte Adana, Adana Üniversite ve Mersin Şubelerimizin Şube Başkanları, Yönetim Kurulları ile  işyeri temsilcilerinin bir araya geldiği toplantıya katıldı.

Asgari ücrete haziran ayında zam yapılması ile ilgili gündemdeki tartışmalara değinen Genel Başkanımız Önder Kahveci “ Asgari ücrete ikinci bir zam gündemde konuşuluyor. Kamu çalışanları içinde mutlaka ek zam ve refah payı verilmelidir. Kamu çalışanlarının maaşları reel olarak arttırılmalıdır. Ek zam memurun anasının ak sütü gibi helaldir. Refah payı olmazsa olmazımızdır. Enflasyon farkı her ay aylık olarak yansıtılmak zorundadır. Temmuz ayı beklenmesin. Bir an önce kamu çalışanları için bu taleplerimiz hayata geçsin Türkiye Kamu-Sen olarak bu haklar teslim edilene kadar mücadelemizi sürdüreceğiz. Hakkımızı alacağız. “ dedi.

Kamu çalışanları için bayram ikramiyesi taleplerini de yinelediklerini kaydeden Genel Başkanımız Önder Kahveci  “Bayram ikramiyesinden mahrum olanlar kamu çalışanları. Önümüzdeki Ramazan Bayramı’ndan itibaren buna son verilmesinin ve kamu çalışanlarına da Bayram ikramiyesi ödenmesini istiyoruz” dedi.

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (5)
y.hizmetli 6 ay önce
BUNU MASADA NİYE KONUŞMUYORSUNUZ SARI SENDİKALAR.
trc-neco 6 ay önce
-malı -meli sendikacıları . Benim bu söylemli bütün sendiklara bir tavsiyem olacak gelin tek çatı altında birleşin ve adınızı TEMENNİSEN olarak dğiştirin.
YHS 6 ay önce
NEDEN YHS PERSONELLERİ İÇİN KADRODAN SÖZ EDEMİYORSUNUZ ? YHS PERSONELLERİ İÇİN NE YAPTINIZ ..! BİZLER DE YAŞAMAYA ÇALIŞIYORUZ . SÖZ VERENLER NEREDE ..! SÖZ VERENLERİN DE SÖZÜNÜ TUTMALARINI , ADALETLİ OLMALARINI İSTİYORUZ. ÜNİVERSİTE MEZUNU EK GÖSTERGESİ OLAMAYAN TÜM YHS ÇALIŞANLARINA EĞİTİM DURUMLARINA UYGUN G.İ.H KADROSU MÜJDESİNİ BEKİLYORUZ . MÜBAŞİRLERDE OLDUGU GİBİ .
YHS 6 ay önce
YHS PERSONELLERİNİN HALİNDEN ANLAYAN VAR MI ? SÖZ VERENLERİN DE SÖZÜNÜ TUTMALARINI , ADALETLİ OLMALARINI BEKLİYORUZ . BİZLER DE YAŞAMAYA ÇALIŞIYORUZ . ÜNİVERSİTE MEZUNU EK GÖSTERGESİ OLAMAYAN TÜM YHS ÇALIŞANLARINA EĞİTİM DURUMLARINA UYGUN G.İ.H - KADROSU MÜJDESİNİ BEKİLYORUZ . MÜBAŞİRLERDE OLDUGU -GİBİ.
YHS 6 ay önce
ha gayret başkan bekliyoz
17
açık