Temmuz'da memur ve emekli maaşlarına düzenleme yapılacak

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, temmuz itibarıyla memur ve emekli maaşlarına yönelik düzenleme yapacaklarını ve alım gücünü artıracaklarını belirtti.

KAMU 13.05.2022, 08:59 Editör
Temmuz'da memur ve emekli maaşlarına düzenleme yapılacak

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, dün yayımlanan Valiler Kararnamesi'yle atamaların yapıldığını anımsatarak, "Valiler Kararnamesi'yle, başı açık, başı kapalı, hiçbir kılık kıyafet ayrımı yapmaksızın atanan bütün valilerimizin, illerinde en güzel ve faydalı hizmetleri yapmasını diliyorum." diye konuştu.

3600 ek gösterge konusunda geniş bir spektrum içinde hemşirelerin de yer aldığı düzenleme hazırladıklarını anlatan Akbaşoğlu, bu düzenlemenin temmuza kadar yasalaşacağını bildirdi.

Akbaşoğlu, partisinin, atacağını söylediği ve attığı tüm adımları sıralayarak, temmuz itibarıyla memur ve emekli maaşlarına yönelik düzenleme yapacaklarını ve alım gücünü artıracaklarını belirtti.
AA

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (5)
Cengiz karaca 1 hafta önce
Artık gerçekten sıkıldık. Oyların düştükçe ısıt ısıt koy önümüze. İnanın buna
y.hizmetli 1 hafta önce
BÜYÜK DÜŞÜNÜR İBRAHİM TATLISESİN ŞARKISINDA SÖYLEDİĞİ GİBİ YALAN YALAN YALAN YALAN.
işte budur. 1 hafta önce
İlk kez böyle bir şey oluyor. Temmuz da maaş zammı ilk kez oluyor. bu ne güzel bir müjdedir..... bir müjdede benden cumartesi-pazar tatil olacak haftada beş gün eğitim olacak...... işte budur....
Yhs 7 gün önce
Yhs yalan dinlemek istemiyorum
LİSANS MEZUNU HİZMETLİ 5 gün önce
YHS çözüm bekliyor siz oyalamaya devam
11
açık