Yardımcı hizmetler sınıfının genel idare ve teknik hizmetler sınıfına alınmasına dair MHP'den önemli açıklama

MHP Konya Miletvekili Mustafa Kalaycı,Yardımcı hizmetler sınıfı personelinin genel idareye alınması ve 600 ek gösterge verilmesine ilişkin Meclis Genel kurulunda konuştu:

KAMU 17.06.2022, 15:54 Editör
Yardımcı hizmetler sınıfının genel idare ve teknik hizmetler sınıfına alınmasına dair MHP'den önemli açıklama

MHP GRUBU ADINA MUSTAFA KALAYCI (Konya)

YHS Perosneli Genel İdare Sınıfına Alınsın

Kendilerine ilk defa ek gösterge verilecek olmakla birlikte yardımcı hizmetler sınıfında çalışanların genel idare ve teknik hizmetler sınıfı kadrolarına alınması uygun olacaktır. 

600 Puan Ek Gösterge

Değerli milletvekilleri, Sayın Cumhurbaşkanımız tüm memurlarımızın ek göstergelerinde 600 puanlık bir yükseltmeye gitmeyi kararlaştırdıklarını, yardımcı hizmetler sınıfındakiler dâhil ülkemizdeki 5,3 milyon kamu görevlimizin tamamının önümüzdeki yılbaşından itibaren bu düzenlemeden yararlanacağını açıklamıştır. Sayın Cumhurbaşkanımızın verdiği müjde kamu çalışanlarını ve özellikle de emeklilerini sevindirmiştir. 

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (19)
LİSANS MEZUNU HİZMETLİ 1 hafta önce
Dilerim vekilin bu açıklamaları sonrasında bir adım atılır ve verilen sözler tutulmuş olur. Teşekkürler
YAHU BUNLARIN YAPTIKLARI İNSANLARIN GAZINI ALMAK BEN ŞAHSEN İNANMIYORUM SAMİMİ OLSALARDI BU İŞ BİTMİŞTİ. 4 gün önce
BUNLARIN SAMİMİYETİNE BEN ŞAHSEN İNANMIYORUM.BU TAAHÜTTLERİNİN ALTINDA KALDILAR.İLK SEÇİMDEDE BARAJ ALTINDA KALACAKLAR.SAMİMİ OLSALARDI MECLİSE GETİRİR ANINDA ONAYLARDILAR.MUALEFET BİLE BU YASAYA FUL OY VERİR.İNSANLARIN GAZINI ALMAYA ÇALIŞMAKTAN ÖTE BİRŞEY YOK.10 GÜN SONRA MECLİS TATİLE GİRER ONLARIN KEYFİ YERİNDE.ARTIK OY MOY YOK.
Yhs 1 hafta önce
Yhs kadro bekliyor sayın vekilim teşekkür ediyorum fakat icraat bekliyoruz taşerone sözleşmeliye mubaşirlere var bize neden yok üvey evlatlarıyız biz nerede yaşıyoruz kadro varsa bütün yhs olmalı eşitlik ve adalet istiyoruz
ramo123456 1 hafta önce
MHP nin zaten seçim vaadiydi. Nerdeyse 2. seçim gelecek
YARDIMCI HİZMETLER SINIFI 1 hafta önce
Artık yhs sözü yerine getirilsin
YHS 1 hafta önce
YHS PERSONELLERİNE VERİLEN SÖZLERİN YERİNE GETİRİLMEDİĞİNDEN YILLARDIR KAYBETTİ. TÜM MEMURLARIN EK GÖSTERGELERİ 600 PUAN ARTIYOR . YILLARDIR EK GÖSTERGE DEN FAYDALANMAYAN YHS PERSONELLERİNİN LİSE VE ÜNİVERSİTE MEZUNU İÇİN GÖSTERGE KAÇ PUAN OLACAK .TÜM YHS ÇALIŞANLARINA EĞİTİM DURUMLARINA UYGUN G.İ.H KADROSU BEKLİYORUZ. MÜBAŞİRLERDE LODUĞU GİBİ.
YHS 1 hafta önce
SAYIN MHP Lİ VEKİLİM 2005 TEN BERİ BEKLİYOZ HA GAYRET TAŞORONA VERDİNİZ.
Birol 1 hafta önce
Sevinrici bir haber ama inşAllah sözde kalmaz özde olur ama bunu MHP demesiyle olmuyor akparti de derse olur hiçte cokzor değil aynı mübaşirlere verilen hakkı gibi verilir ama yapmazlar sayın vekilim hak hukuk adalet için birde kul hakkı için tüm kurumlardaki yardımcı hizmetlerin genel idari hizmetler kadrosuna geçmek istiyor saygılarımla
Karabük 1 hafta önce
Yhs kadro bekliyor yüzde yüzde zam yapsanız oy vermem sözünüzü tutmadınız özellikle MHP
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20
açık