Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee:

Hasan UYGUR

Medya Grup Başkanı:

Suna TEMEL

Genel Yayın Yönetmeni/Editor in Chief:

Emre AYDIN

Editörler/Editors

Kahraman ALTIN

Melek KIZIL

Osman YAŞAR

Mehmet ÇALIŞKAN

Gece Vardiyası Editörü/Night Shift Editor:

Ömer ALTIN

([email protected])

Hukuk Danışmanı/Jurisconsult:

AV. Turan ÜNVERDİ

Mali Müşavir/financial advisor:

Yılmaz ÖNCÜ

Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü/Advertise:

Sezgin KARAMAN ([email protected])

Adres/Adress:

Esenyurt/İSTANBUL

e-posta/e-mail:

[email protected]

BİZE ULAŞIN

Her türlü soru ve talepleriniz için lütfen bu adresi kullanınız

[email protected]

Gizlilik Politikası/Privacy Policy

© Copyrigth 2006 Kamubiz.Com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları kamubiz.com’a aittir. Kamubiz.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar kamubiz.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Kamubiz.Com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Kamubiz.Com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

İnternet sitemiz üzerinden yayımlanan haber, video, fotoğraf, yorum vb. içeriklerle kişilik haklarının veya özel hayatın gizliliğinin ihlali, suç işlenmesi, kamu yararı bulunması vb. gibi nedenlerle, hukuka aykırı içeriğin bulunduğu URL’yi, ihlal nedeni ile birlikte sitemiz mail adresine iletilmesi durumunda erişimin engellenmesi tarafımızca öncelikli ve hızlı bir şekilde sağlanacaktır.
 

Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir

KAMU HABERLERİ BİZDEN