İl milli eğitim müdüründen öğretmenlere indirim müjdesi!

İl milli eğitim müdüründen öğretmenlere indirim müjdesi!
İl milli eğitim müdüründen alkışlanacak hareket! Öğretmenler Günü’ne özel indirim...Yaklaşan 24 Kasım Öğretmenler Günü öncesi, il milli eğitim müdürü özel indirim içeren bir protokol imzaladı...

24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel indirimlere bir yenisi daha eklendi. Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında örnek bir uygulamaya imza attı. Müdür Tatlı, öğretmenler günü nedeniyle bazı kurum ve firmaları kapsayan indirim kampanyaları düzenlenmesine ilişkin esnafla protokol imzaladı.

Öğretmenlere Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nden destek geldi. 24 Kasım'da öğretmenlere yönelik indirim kampanyalarının düzenlenmesi için Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem ve İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı arasında indirim protokol imzalandı.

İNDİRİM KAMPANYASI ESNAFA DUYURULDU

Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem “İndirim kampanyası Milli Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı’nın girişimleriyle ortaya çıktı. Tüm Öğretmenlerimizin Günü'nü şimdiden kutluyorum. Eli öpülesi öğretmenlerin kutsallığına inanıyorum. Bu samimi bir duygudur. Bu indirim kampanyasını Milli Eğitim Müdürlüğümüzle değerlendirip esnaflarımıza duyuru yaptık. Esnaflarımızda bu indirim kampanyasına katkı yapacaklardır. Esnafımıza şimdiden kampanyaya destekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
6 Yorum