MEB'de milletvekili aday adayı olmak için istifa haberleri gelmeye devam ediyor!

Eğitim-Sen'den maaşla ödül listesine tepki! Şube müdürü, İlçe Müdürü, İl Milli Müdürü.. Eğitim-Sen'den maaşla ödül listesine tepki! Şube müdürü, İlçe Müdürü, İl Milli Müdürü..

MEB Müfettişi Arman ERKILIÇ'ın Ankara 1. Bolge Milliyetçi Hareket Partisinden milletvekili aday adaylığı başvurusu yapmak için istifa ettiği öğrenildi.

ERKILIÇ'ın açıklaması şöyle:

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Başta şehitler ve zaferler diyari bozkurt ovası polatlimiz olmak üzere başkent Ankaramızı TBMM de layıkıyla temsil etmek amacıyla MHP den milletvekili aday adayı oldum. MEB de müfettişlik görevimden milletvekilliği adaylığı için istifa ettim ve seçim çalışmalarına katıldım.
 
Milli Eğitim Bakanlığının çeşitli kademelerinde uzun yıllar hizmet verdim.Ülkemiz ve dünyamız adına küreselleşme denilen bir süreçten geçmektedir. Bu süreçte hem iyilikler hem de kötülükler felaketler insanımızın mana ve madde dünyasını olumsuz etkilemektedir.   

Öncelikle ülke insanımızın sonra da şehrimizin hatta tüm dünyanın olumsuzluklardan en az etkilenmesi ve mutluluk ve refahını artıracak ekonomik ve üretimi dönük faaliyetlerde yer almasına katkı sağlama duygusuyla başta Polatlımıza ve Ankaramızın güzel insanlarını temsil etmek için siyasete katıldım.