Albayrak, tekrardan Düzce 1. Sulh Ceza Hakimliğine yaptığı itirazı değerlendiren Hakimlik bu itirazı da REDDETTİ. 

MEB, 5 bin mühendis, sağlık personeli ve büro personeli alım kılavuzu yayımlandı MEB, 5 bin mühendis, sağlık personeli ve büro personeli alım kılavuzu yayımlandı

Red kararı üzerine Düzce Bağımsız Milletvekili adayı Şafak Engin, sosyal medya hesabından Müdür Albayrak'a eleştirilerde bulundu.

HAKİM VE SAVCILARI UĞRAŞTIRMA 

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Şafak Engin'in, okul müdürü Albayrak'a savcı ve hakimleri oyaladığını ve buralara harcadığın zamanı eğitime harca diyerek şunları kaydtti:

"Yusufff Yusufff yine hızını alamıyorsun ,okul yerine yine degerli savcılarımızı ve hakimlerimizi oyalıyorsun.sen ne zaman akıllanıcaksın yeter artık yusufff yeter savcı bey kovuşturmaya yer yok diyor bu sefer tazminat icin hukuk mahkemesine gidiyorsun hukuk mahkemeside red veriyor. yine okulunla ugraşacagına bu sefer düzcedeki hakimlerimizi oyalıyorsun itiraz ediyorsun. Birde oradan red geliyor ayıp yusufff.Birde kalkıp 27 senelik başarılı egitimci hayatım var dıyorsun.Sen 27 yıllık başarılı egıtım hayatını adliye adliye gezerekmi yaptın.Bak yusuffff beceriksizsen,yeteneksizsen,kabiliyetsizsen bırak bu ögretmenligi.Akcakocanın başına bela oldun senin gibi birisi daha var aykan gidin buradanda akcakoca kurtulsun sizlerden."
akcakocapostasi