Şırnak İl Millî Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Mirza Çazım mesaj yayınladı.

İl Millî Eğitim Müdürü Mirza Çazım mesajında, "Şırnak İl Millî Eğitim Müdürlüğü görevine başlamış bulunmaktayım. İsminde birçok değeri ve güzelliği barındıran; tarihiyle, coğrafyasıyla ve kültürüyle ülkemizin nadide şehirlerinden biri olan güzel Şırnak'ımıza; eğitim ailesinin her kademesinde yer almış ve bu görevde de hizmet edecek olmanın heyecanı içerisinde olduğumu, eğitim anlamında daha nice başarıya ulaşabilmesi için birlikte yürüyeceğimiz bu yolda aşkla ve gayretle çalışmalarımıza yön vereceğimizi vurgulamak isterim. Bize böylesine değerli bir vazifeyi emanet eden Millî Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Mahmut Özer'e şükranlarımı arz ediyorum” ifadelerine yer verdi.

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Mesajında “Eğitim meselesi, memleketimizin inşası meselesidir” ifadesini kullanan Müdür Cazım; “Bu yolda, Valimiz Sayın Osman Bilgin'in himayelerinde ve liderliğinde, ülkemizin güzide kentlerinden Şehr-i Nuh'ta eğitim ve öğretimin kalitesinin iyileştirilmesi adına gerçekleştireceğimiz çalışmalarda; yönetici, öğretmen ve mesai arkadaşlarımın, kamu kurum ve kuruluşlarının, sivil toplum örgütlerinin, basının, tüm Şırnaklı hemşerilerimin şahsıma ve kurumuma desteklerini esirgemeyeceklerine inanıyor; görev sürem boyunca ilimizde eğitim adına güzel işler başarabilmeyi temenni ediyorum. Bugünden itibaren Şırnak'ta eğitime dair sözü, fikri, projesi olan herkese kapımız da gönlümüzde açıktır. Yolumuz ilim, irfan yolu, dilimiz muhabbet dilidir. Gayemiz istiklali ve istikbali uğruna gözünü budaktan esirgemeyen aziz milletimize lâyıkıyla hizmet etmektir. Bu hedef doğrultusunda tam gayretle çalışacağıma emin olunuz. Muhabbetin, misafirperverliğin ve tarihin başkenti olan bu güzel şehre atanmış olmamın; geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz, velilerimiz, il ve ilçelerdeki en ücra köşeye kadar idarecisinden personeline tüm çalışma arkadaşlarımız ve şahsım için şehrimizin ve ülkemizin yarınları için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi. Kaynak: İl Milli Eğitim Müdürü Mirza Çazım Göreve Başladı 

Eğitim-Sen'den maaşla ödül listesine tepki! Şube müdürü, İlçe Müdürü, İl Milli Müdürü.. Eğitim-Sen'den maaşla ödül listesine tepki! Şube müdürü, İlçe Müdürü, İl Milli Müdürü..

Şırnakhaber73.com