Fevzipaşa Mahallesinde bulunan Fevzipaşa Ortaokulu’nda uzun yıllardır müdürlük yapan ve öğrencilerini kendi yavrusu gibi gören İbrahim Taşar, Sökelilerin gönlünde taht kurdu. Ö ğrencilerin okuldan evlerine güvenli bir şekilde gitmesi için her gün istisnasız bir şekilde okul dışında bekleyen Müdür Taşar, kalpleri fethetti.

KAVGAYA DA FIRSAT VERMİYOR

Milli eğitim müdürü, 5 öğretmen hakkında soruşturma başlattı Milli eğitim müdürü, 5 öğretmen hakkında soruşturma başlattı

   WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ
Sosyal medya üzerinden tüm velilerin duygularına tercüman olan bir veli, "Örnek bir okul müdürü. Fevzipaşa Ortaokulu İbrahim Taşar müdürümüz her gün okul çıkışında öğrenciler tamamen okuldan çıkmadan dışarıdan içeriye girmiyor. ‘Öğrenciler okul çıkışı güvenli bir şekilde okuldan ayrılsınlar birbiri ile tartışmasınlar, oradan geçen araçlar öğrencilere zarar vermesin’ diye her gün aynı yerde öğrencilerin güvenli bir şekilde okuldan ayrılmasını bekleyen müdürümüzü bir Fevzipaşalı olarak takdir eder, hayatında sağlık ve başarılar dilerim" ifadelerini kullandı.

mansetaydin