Ahmet Kara İl Müdürü Olarak Atandı

Şanlıurfa'daki başhekim sağlık müdürü oldu. Suruç Devlet Hastanesi eski Başhekimi Dr. Ahmet Kara Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü görevine atandı.

SAĞLIK 14.12.2022, 13:07 Editör
Ahmet Kara İl Müdürü Olarak Atandı

Şanlıurfa sağlık camiasında uzun süre çeşitli unvanlarla görev yapan Dr. Ahmet Kara Osmaniye'de il müdürü unvanıyla görev yapacak.

KAMUBİZ.COM İnstagram KANALI İÇİN TIKLAYINIZ

Osmaniye İl Sağlık Müdürü olan Dr.Hasan Öznavruz'dan boşalan il sağlık müdürlüğüne Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi eski Başhekim Yardımcısı ve bir dönem de Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Başkanı olarak hizmet veren Dr.Ahmet Kara atandı. Kara bir dönem Suruç Devlet Hastanesi başhekimliği görevinde de bulunmuştu. 

Atamanın bugün yapıldığı öğrenildi. 

BİHA

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (1)
Şube müdürü sağlık ataması Ykp 2 ay önce
Kendi personeline bu kadar duyarsız bir bakanlığımız var işte... Personel Genel müdürlüğü sağlık atamalarında sadece referanslı torpilli kişiler için işlemlerini yapıyor. Bizler devlet memuruyuz bütün devlet memurlarında var olan bir uygulama Bizim için de geçerlidir. Ama gel gör ki keyfi davranarak referansı olmazsa sana cevap dahi verilmiyor. MEB Personel Genel müdürümüz. Atamadan sorumlu Daire başkanımız. 657 devlet memurları kanunda neyse onu yapınız. İki cihanda da olsa Adalet bir gün size de lazım olacak...