Hastane müdürü hastanede temizlik yaptı

Hatane müdüründen örnek davranış! Bozüyük Devlet Hastanesi Müdürü Abdurrahman Ozan, yakın zamanda açılacak yeni hastanenin işlerinin biran önce bitmesi ve personele moral vermek için temizlik çalışmalarına katıldı.

SAĞLIK 26.10.2021, 14:39 Recep AYDIN
Hastane müdürü hastanede temizlik yaptı

2019 yılında temeli atılan 250 yataklı yeni hastanenin açılışına günler kala sağlık personelleri de çalışmalara eşlik ediyor. Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir'in öncülüğünde ilçeye kazandırılan yeni hastanenin açılmasına az bir zaman kala ilçe halkı büyük mutluluk yaşıyor. Yeni devlet hastanenin bir an önce hizmete girmesi için gecesine gündüzüne katan hastane Ozan, Başhekim İlhan Zencirci ve sağlık personelleri çalışmalara destek veriyor. Yapılan badana işleri sonrası yerlerde oluşan boya lekeleri eline aldığı spatula ile temizleyen Ozan vatandaşların takdirini topladı. Ozan'ın hem işlerin biterek hastanenin açılması hem de temizlik yapan personele moral vermek için çalışmalara katıldığı öğrenildi.
İHA

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (1)
2351 VHKİ 8 YILDIR MAĞDUR SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANMA 1 ay önce
SÖZLEŞMEYLE BELEŞ ATANAN MÜDÜR GELECEK SÖZLEŞMEYİ SAĞLAMA ALMAK İSTİYOR.HİÇ BİR ÖLÇME DEĞERLENDİRMEYE TABİ TUTULMADAN DAYALI ATANAN MÜDÜRLERİN KOLTUK ÇABASI.2351 VHKİ SINAV KAZANIP VHKİ OLAMADI 8 YILDIR MAĞDUR ALLAH SORSUN.
16
açık