Sağlık Bakanlığı 2023 Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınav tarihi belli oldu

Bilindiği üzere Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Sağlık-Sen arasında yapılan 2022 yılının ilk Kurum İdari Kurul (KİK) toplantısında, Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavlarının yılın ikinci yarısında yapılması kararlaştırılmıştı.

SAĞLIK 26.06.2022, 08:08 Editör
Sağlık Bakanlığı 2023 Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınav tarihi belli oldu

Ancak yapılan bu açıklama Sağlık Sen Genel Başkan Semih Durmuş tarafından düzeltilerek Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavlarının 2023 yılı ilk çeyreğinde yapılacağı duyuruldu.

Durmuş açıklamsında "Sağlık Bakanlığı ile yapmış olduğumuz kurum idari kurul toplantısında aldığımız karara göre 2023 ilk çeyreğinde yapılacak şekilde planlama yapılıyor." ifadesini kullandı. 

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (5)
Yardımcı Hizmetli 2 ay önce
2022 tarihi için kararlaştırılmış olan şey neden 2023 e uzatılıyor
LİSANS MEZUNU HİZMETLİ 2 ay önce
Görevde Yükselme Sınavı bence bu yılın ikinci altı ayında planlanmalı ve yapılmalı, 2023 de de Ünvan değişikliği ilk çeyrekte iki sınav aynı zamanda yapılınca süreç çok uzuyor
Yhs 2 ay önce
Meb 4 yıl oldu kardeşim. Yapın sizde artık şu sınavı.
CUMHUR İTTİFAKI MÜBAŞİRLER SINAVLAMI SINIF ATLATILDI 2 ay önce
YARDIMCI HİZMETLERİ GAVUR EVLADI GİBİ GÖREN CUMHUR İTTİFAKINA ÇAĞRIMIZDIR.MHP SEÇİM BEYANNAMENE KOYDUĞUN TÜM YHS ÖĞRENİM DURUMUNA GÖRE GİHS VE TEKNİK HİZMETLER SINIFINA ATANACAK DEDİNİZ.MECLİSTE KONUŞMAKLA OLMUYOR İCRAAT İSTİYORUZ İCRAAT.YANDAŞLAR BELEŞ MÜDÜR,TAŞERONA KADRO VAR,MÜBAŞİRE KADRO VAR SINAV KAZANAN 2351 VHKİ 9 YILDIR MAĞDUR.SEMBOLİK 1/4 MAAŞ DERECELİ LİSANSİYER,YÜKSEK OKUL MEZUNU YHS NA SEMBOLİK SADECE 600 EK GÖSTERGE VER AŞAĞILA LİSE MEZUNU GİHS 1700 EK GÖSTERGE ALSIN YHS LİSANSİYER 600 EK GÖSTERGEYLE AŞAĞILA SONRADA OY BEKLE CUMHUR İTTİFAKI BİZİM İÇİN BİTMİŞTİR.
YHS'li 2 ay önce
Sayın semih durmuş 4 Ekim 2020 tarihinde görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavını kazananları ne olacak madem kadro var neden vermiyorsunuz kadro yok ise neyin sınavını yapıyorsunuz??? Bari sınavı kazanmış olan engelli personelin kadrolarını verin engelli personellerinizin bu haklı talebi görün artık
24
gök gürültülü hafif yağmurlu