Bingöl Şehit Gazi Eğitim Sendikası İl Başkanı Cihat Kabude, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde sürekli değişim yaşanmasına tepki göstererek, alınan karardan dönülmesi çağrısında bulundu.

Eğitim-İş'ten İl Milli Eğitim Müdürüne promosyon tepkisi Eğitim-İş'ten İl Milli Eğitim Müdürüne promosyon tepkisi

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Bingöl Şehit Gazi Eğitim Sendikası İl Başkanı Cihat Kabude; “Bingöl’e atandıktan sonra durmaksızın çalışan, Bingöl’de ki eğitim kalitesini çok ileri seviyeye taşıyan, Bingöl eğitimi için gece gündüz demeden sürekli sahalarda olan başarılı çalışmalar yürüten Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel’in yerini değiştirmekte neyin nesi oluyor? 

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürünün sürekli değişiminden dolayı Şehit Gazi Eğitim Sendikası olarak rahatsızlık duyduğumuzu açıkça ifade ediyoruz. 

Geleceğimizi emanet ettiğimiz Bingöl’ümüzün güzide öğrencileri için liyakatli yöneticilerin değiştirilmesine karşıyız. Bingöl eğitimini ileri seviye taşımamızın yolu Sayın Halil yücel gibi donanımlı eğitimcilere sahip çıkmaktan geçer. 

Eğitimcilerin sesi olarak en büyük temennimiz derhal bu yanlıştan geri adımın atılması” şeklindeki açıklamaya yer verdi.

capakcurgazetesi