Kabinede ve AK Parti'de büyük değişiklik kapıda!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın hem kabinede hem de parti teşkilatlarında büyük bir değişikliğe gideceği öne sürüldü.

SİYASET 05.05.2022, 09:47 Editör
Kabinede ve AK Parti'de büyük değişiklik kapıda!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın, yapılan son anketlerde oy oranının önemli düzeyde düştüğü tespit edilen AK Parti'de seçim öncesi hem kabinede hem de partide büyük bir değişikliğe gideceği öne sürüldü. Hükümete yakınlığıyla bilinen İnternethaber'de köşe yazarlığı yapan Osman Diyadin'den çok konuşulacak iddia geldi. 

"AMA SAHADA YOKLAR!"
Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın tek başına mücadelesinin artık muhalefet karşısında yetmediğini belirterek "Nereye yetişsin! Teşkilatlarının, Belediye başkanlarının, milletvekillerinin, Külliye kadrolarının ve bürokratlarının yüküne omuz vermesi kaçınılmaz bir gerçek. Ama sahada yoklar!" ifadelerini kullandı.. 

"ANKARA'DA ÇOK SICAK GEÇECEK!"
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın 2023 seçimlerine girecek bakanlar kurulu kadrosunu büyük ölçüde belirlediği ve her an düğmeye basıp kararnameyi açıklayabileceğinin konuşulduğunu ifade eden Diyadin, "Mayıs ayı Ankara'da çok sıcak geçecek!.. Çok çarpıcı değişimler olabilir..." yazdı. 

Erdoğan'ın hedefinde bazı belediye başkanları ile il ve ilçe teşkilat başkanlarının da olduğuna dikkat çeken Diyadin, Erdoğan'a çok yakın olduğunu belirttiği bir ismin kendisine "Sayın Cumhurbaşkanı kimin ne yaptığını biliyor. Bu işi Genel Merkez'e dahi bırakmadan neşteri vurur" dediğini aktardı.
milligazete

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (2)
Cengiz karaca 5 ay önce
Ne yaparsa yapsın
Hayat artık çok pahalı çok
Cengiz karaca 5 ay önce
%29 enflasyon vardı siz gelirken
Şimdi ne oldu %70 oldu
Yani beceremeyene ne olur. Giderler.
17
parçalı bulutlu