İl Müftüsünden makamında tepki çeken tavır!

İl Müftülüğü resmi Facebook hesabından 30 nisan 2022 tarihinde yapılan paylaşımda, İl Müftüsü Alettin Bozkurt’un; Diyarbakır Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ne öğretim görevlisi olarak tayin olan vaiz Adem Demir’e teşekkür belgesini makamında ayağına giydiği terliklerle verdiği görüldü.

YEREL 10.05.2022, 13:50 10.05.2022, 21:43
İl Müftüsünden makamında tepki çeken tavır!

Paylaşımdan makamında terlikle çalıştığı görülen İl Müftüsü Alettin Bozkurt, bu devlet adamlığına yakışmayan tavır ve davranışıyla Müftülük çalışanlarının da tepkisini çekti.Erdoğan DEMİR/ KEŞAN POSTASI/ EDİRNE İGFA-  Edirne İl Müftülüğü resmi Facebook hesabından  30 nisan 2022 tarihinde yapılan paylaşımda, İl Müftüsü Alettin Bozkurt’un; Diyarbakır Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ne öğretim görevlisi olarak tayin olan vaiz Adem Demir’e teşekkür belgesini makamında ayağına giydiği terliklerle verdiği görüldü.

Paylaşımdan makamında terlikle çalıştığı görülen Müftü Alettin Bozkurt, bu devlet adamlığına yakışmayan tavır ve davranışıyla Müftülük çalışanlarınında tepkisini çekti.

Edirne İl Müftülüğü resmi Facebook hesabından  30 nisan 2022 tarihinde yapılan paylaşımda şöyle dendi:  “Yaklaşık bir yıldır İlimizde vaizlik görevi yapan Sayın Adem DEMİR Hocamız Diyarbakır Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ne öğretim görevlisi olarak naklen tayin olmuştur. Kendisine yapmış olduğu hizmetlerden dolayı İl Müftümüz Sayın Alettin BOZKURT teşekkür belgesi takdim etmiştir. Hocamıza bundan sonra ki hayatında başarılar dileriz.”

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (3)
Yazık 2 ay önce
Devlet adabı hiç olmadı ki bu hacı hoca tayfasında. Siyasal islamcilar kanserdir
DOĞRUCU 2 ay önce
,işte kurumun çalışanına verdiği değer
trc-neco 2 ay önce
az bile yapmış alan arkadaş (öyle) alırsa veren dua etsin terlikle vermiş...
23
açık