Eğitim İş, milli eğitim müdürlüğünde yetkili sendika oldu

Eğitim İş, milli eğitim müdürlüğünde yetkili sendika oldu
Çanakkalede yetkili sendika hangisi ? Eğitim İş Çanakkale Şubesinden yapılan açıklamada 2023 yılında yetkili sendika oldukları duyuruldu

Çanakkale’de sendikalar arasındaki rekabet son yıllarda giderek arttı. Bilhassa Türk Eğitim Sen, Eğitim Sen, Eğitim İş ve Eğitim Bir Sen arasındaki rekabet, meydanlarda yapılan basın açıklamalarına dahi yansıdı. Bu ortamda Çanakkale’de yetkili sendika Eğitim İş oldu. Sendika tarafından yazılı basın açıklaması yapıldı.

   WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Eğitim İş Çanakkale Şube Yönetim Kurulu tarafından yapılan yazılı basın açıklamasında, “Göreve geldiğimizde 2022 yılı için 1000 üye sayısını geçmek ve 2023 yılında yetkiyi almak hedefi ile başladığımız Eğitim İş Çanakkale Şube Yönetim Kurulu ve İlçe Temsilcilik Yönetimleri olarak hedefimizi geçerek 12 ilçeden 5 inde yetkili olduğumuz bu güzel dönem, Çanakkale yetkisi ile daha da güçlendi.

Örgütümüz 140 binlere ulaşan sayısı ile gerçekten etkili ve artık yetkili sendika olma yolunda ilk adımı Kurtuluş Savaşının önsözünün yazıldığı Çanakkale’den attı.

çanakkalegündem

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.