• DOLAR 19,07 %0.22
  • EURO 20,59 %-0.23
  • G.ALTIN 1.218,17 %-0.15
  • BİST100 5.076,30 %0.28
  • BITCOIN 27.901 %1.1
  • ETHERIUM 1.790 %2.3
İstanbul
12°

İmtiyaz Sahibi / Grantee:

[email protected]

Medya Grup Başkanı:

[email protected]

Genel Yayın Yönetmeni/Editor in Chief:

[email protected]

Editörler/Editors

[email protected]

Gece Vardiyası Editörü/Night Shift Editor:

([email protected])

Hukuk Danışmanı/Jurisconsult:

[email protected]

Mali Müşavir/financial advisor:

[email protected]

Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü/Advertise:

 ([email protected])

0534 412 78 55

Adres/Adress:

Gümüşpınar Mah. İncirağacı Sk.

Maltepe/İSTANBUL

e-posta/e-mail:

[email protected]

NOT: Kamubiz.com Memur Haber Sitesi Kamu Yararına Faaliyette Bulunmakta Olup, 'Künye'mizde Yer Alan İsimlerin Tamamı, Herhangi Bir İş Akdi veya Sözleşme Olmaksızın ve Maddi Kazanç Gözetmeksizin Tamamen Gönüllü Olarak Katkı Sağlamaktadır.

BİZE ULAŞIN

TEL :  0534 412 78 55

Her türlü soru ve talepleriniz için lütfen bu adresi kullanınız

[email protected]

Gizlilik Politikası/Privacy Policy

© Copyrigth 2006 Kamubiz.Com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları kamubiz.com’a aittir. Kamubiz.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar kamubiz.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Kamubiz.Com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Kamubiz.Com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

İnternet sitemiz üzerinden yayımlanan haber, video, fotoğraf, yorum vb. içeriklerle kişilik haklarının veya özel hayatın gizliliğinin ihlali, suç işlenmesi, kamu yararı bulunması vb. gibi nedenlerle, hukuka aykırı içeriğin bulunduğu URL’yi, ihlal nedeni ile birlikte sitemiz mail adresine iletilmesi durumunda erişimin engellenmesi tarafımızca öncelikli ve hızlı bir şekilde sağlanacaktır.
 

Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir

KAMU HABERLERİ BİZDEN