Künye

BİZE ULAŞIN

WhatsApp:  0534 412 78 55

Her türlü soru, talep ve tekzipleriniz için

lütfen bu adresi kullanınız: [email protected]

Gizlilik Politikası/Privacy Policy

© Copyrigth 2006 Kamubiz.Com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü özgün içeriğinin tüm telif hakları kamubiz.com’a aittir. Kamubiz.com sitesinde yer alan bütün özgün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar kamubiz.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Kamubiz.Com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Kamubiz.Com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

İnternet sitemiz üzerinden yayımlanan haber, video, fotoğraf, yorum vb. içeriklerle kişilik haklarının veya özel hayatın gizliliğinin ihlali, suç işlenmesi, kamu yararı bulunması vb. gibi nedenlerle, hukuka aykırı içeriğin bulunduğu URL’yi, ihlal nedeni ile birlikte sitemiz mail adresine iletilmesi durumunda erişimin engellenmesi tarafımızca öncelikli ve hızlı bir şekilde sağlanacaktır.

Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir