İki okul müdürü görevinden istifa etti!

İki okul müdürü görevinden istifa etti!
Şehit Özcan Kan Fen Lisesi Müdürü Ali Paşa Naipoğlu ve Körfez İlçe Hereke Sümer İlkokulu’nda Okul Müdürü Suat Yazan Milletvekilli adayı oldu!

Ali Paşa Naipoğlu istifa etti

Eğitim camiasının yakından tanığı Şehit Özcan Kan Fen Lisesi Müdürü Ali Paşa Naipoğlu, İYİ Parti’den milletvekilliği aday adaylığı için görevinden istifa etti.

Geçtiğimiz yıllarda İzmit Atılım Lisesi, Yahya Kaptan Lisesi, Kartepe Sağlık Meslek Lisesi, TÜPRAŞ 50. Yıl Anadolu Lisesi, İzmit Gazi Lisesi, müdürlüğü yapan eğitim camiasının yakından tanığı Şehit Özcan Kan Fen Lisesi Müdürü Ali Paşa Naipoğlu, İYİ Parti’den milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa etti.

28 Yıllık Eğitimci Suat Yazan AK Parti’den Aday Adayı Olmak İçin İstifa Etti!

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ
Körfez İlçe Hereke Sümer İlkokulu’nda Okul Müdürü olarak vazife yapan 28 yıllık eğitimci Suat Yazan; Adalet ve Kalkınma Partisi Kocaeli Milletvekili Aday Adayı olmak için görevinden istifa ederek, adaylık başvurusunda bulunacak

Körfez İlçe Hereke Sümer İlkokulu’nda Okul Müdürü olarak vazife yapan 28 yıllık eğitimci Suat Yazan; Adalet ve Kalkınma Partisi Kocaeli Milletvekili Aday Adayı olmak için görevinden istifa ederek, adaylık başvurusunda bulunacak. 28 yıllık eğitimci olan ve bu sürenin 21 yılını milli eğitime bağlı okullarda müdürlük yaparak geçiren Suat Yazan, ‘Bu güne kadar yetiştirdiğim öğrencilerim; bu gün ülkemizin bir çok önemli kurumunda vazife yapıyorlar. Bunların bana olan inancı ve istekleri; beni aday olarak bu yola çıkardı. Ülkemi, milletime, insanlığa faydalı olmak amacıyla çıkmış olduğum bu güzel yolculukta bana inanan ve destekleyen herkese teşekkür ederim.” dedi.

SUAT YAZAN KİMDİR?
1971 Yozgat- Yerköy- Kumluca Köyü doğumlu. 11 çocuklu bir ailenin 3. çocuğu. İlkokulu, Ortaokulu Yozgat İstiklal Lisesi'nde Liseyi İstanbul Silivri Lisesi'nde Okudu. 1991 yılında kazandığı Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi sınıf öğretmenliği bölümünü 1995 yılında bitirerek aynı yıl Şanlıurfa'ya öğretmen olarak atandı. 8 yıl Şanlıurfa Suruç ilçesinde öğretmenlik ve okul müdürlüğü yaptıktan sonra 2003 yılında Kocaeli'ye tayin oldu. Kandıra'da 2 yıl öğretmenlik yaptıktan sonra sırasıyla;

Derince Halk Eğitim Merkezi,

Derince Sabancı ortakları ve çalışanları ilkokulu,

Derince Hikmet Uluğbay Ortaokulu,

Hereke Nuh Çimento Ortaokulu'nda Okul Müdürü olarak görev yaptım ve halen

Hereke Sümer İlkokulu'nda Okul Müdürü olarak görev yapmaktayım.

2022 yılında Samsun Üniversitesi lisansüstü eğitim enstitüsü'nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi yüksek lisans programına devam ediyor.

bugunkocaeli.com/bizimyaka.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.