İlçe Milli Eğitim Müdürü, öğretmen hakkında soruşturma açtı!

İlçe Milli Eğitim Müdürü, öğretmen hakkında soruşturma açtı!
Bandırma’da, Eti Maden Ortaokulu, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni H.T. hakkında, kızdığı öğrencisinin boğazını sıkması nedeniyle soruşturmalar açıldı.

Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan, olayı öğrenir öğrenmez okula giderek, okul müdürü ve söz konusu öğretmenle görüştüğünü belirtti. Öğretmeni tarafından boğazının sıkılması nedeniyle boynunda kızarıklıklar oluşan Y.A. isimli öğrencinin ailesi, doktordan darp raporu alarak Bandırma Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu. 

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Ayrıca, Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü de öğretmen H.T. hakkında soruşturma açarak, müfettiş görevlendirilmesini sağladı. Bandırma İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin de okuldaki kamera kayıtlarını incelediği, öğretmen H.T.’nin ise ilk ifadesinde, “İki öğrenci aralarında tartışıyorlardı. Ben araya girerek, öğrencilerden birinin boğazını tuttum. Biraz sert sıkmış olabilirim” dediği öğrenildi.

bandırmaekspres

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.