İlçe milli eğitim müdürülüğü promosyon ihalesine çıkıyor!

İlçe milli eğitim müdürülüğü promosyon ihalesine çıkıyor!
Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, kurumda ve okullarda görevli bin 447 personeli için banka promosyonu ihalesine çıkıyor.

Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, kurumda çalışan 657 sayılı kanuna tabi kadrolu, sürekli işçi, geçici işçi ve 4/B sözleşmeli personeli için banka promosyon ihalesine çıkıyor. Kurumda çalışan bin 447 personeli ilgilendiren ihale, 31 Ağustos Perşembe günü saat 14.00’da Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Odası’nda gerçekleştirilecek.

    WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ
 

KAPALI ZARF VE AÇIK ARTTIRMA
İhale, 4734 Sayılı İhale Kanuna Tabi Olmayan Kapalı Zarf ve Açık Arttırma usulü ile yapılacak. Banka promosyonu ihale kararı ve ilanı ile alakalı Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan paylaşımda, “Banka Promosyonu ihalesi Müdürlüğümüz toplantı salonunda, yukarıda belirtilen tarih ve saatte Banka Promosyon ihalesinin Kapalı Zarf ve Açık Artırma Usulü ile yapılmasına, Banka Promosyonu İhale İlanı ve eklerinin kurumun internet adresinde yayınlanmasına, İlgili bankalara Banka Promosyon İhalesi Davet Mektubu verilmesine 16.08.2023 tarihinde karar verilmiştir." denildi.

Banka Promosyon İhalesinde uygulanacak kriterler:

Instagram sayfamızı takip etmek için tıklayınız
 

1. Banka Promosyon İhalesinde ekteki şartnamede belirtilen şartlar esas alınarak yapılacaktır.

2.Banka Promosyonu İhale Şartnamesi ve diğer belgeler https://serdivan.meb.gov.tr/ adresinde görülebilir.

3.Ekonomik açıdan en avantajlı teklif kapalı zarf ve açık artırma usulleri İle belirlenecektir.

4.Teklifler, en geç 31.08.2023 Perşembe günü saat 13.59'a kadar İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda ihaleye katılacak banka yetkilileri tarafından kapalı zarf (teklif zarfının üzerinde kurum adı ve banka promosyon ihale numarası ile bankanın adı, tam adresi ve yetkili kişinin imzası bulunmalıdır.) içerisinde getirilecek komisyon ve diğer banka yetkililerinin huzurunda açılacak ve daha sonra teklif veren tüm bankaların iştirak edeceği açık artırma yoluna gidilecektir.

5.İstekli bankalar tarafından kapalı zarf içinde verilen yazılı teklifler komisyon tarafından banka yetkililerinin huzurunda açılmasından sonra, devam etmek isteyen istekliler ile açık artırma usulüne göre diğer turlara geçilecektir. Açık artırıma en düşük kişi başı 500,00'er TL ve devam edilecektir.

6.Komisyon ve istekliler, değerlendirme yapmak üzere 10 dakikayı geçmeyecek şekilde ara isteyebileceklerdir. Ara vermeye komisyon yetkilidir.

7.İhale, Komisyonun uygun görmesi halinde en fazla teklifi veren banka üzerinde bırakılabilecek olup Komisyon, yeterli rekabet şartlarının oluşmadığını değerlendirdiği takdirde İhaleyi iptal edebilecek veya ileri bir tarihte yeniden yapılmak üzere erteleyebilecektir. Bu durumda teklifte bulunan bankalar herhangi bir hak iddiasında bulunamayacaklardır.
haberlisin

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.